Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Axim: fajnie, poległam przy rachunkach i cyk jelenie bez godności płacą.
Ale niech polegnie facet, to taka i jej podobne się zesrają, że jak można w ogóle śmieć.
To naprawdę trzeba już nie mieć godności, żeby takie rzeczy organizować, mnie byłoby po prostu wstyd takie coś publicznie ogłosić.
  • Odpowiedz
K*rwa mać niepełnosprawny człowiek żyje w domu niedostosowanym do tego stopnia, że przy potrzebie przemieszczania się do innego pomieszczenia potrzebuje asysty innej osoby i nigdy nie prosił o pomoc finansową w celu dostosowania domu do poziomu, który pozwalał by na samodzielną egzystencję w minimalnym stopniu. Tacy ludzie jak przedstawiona osoba w poście niesamowicie mnie wk*rwiają są osobami prawdopodobnie zdrowymi mają możliwość podjęcia pracy, ale wolą prosić o zbiórki pieniędzy na spłatę długów.
  • Odpowiedz
@Axim: :Zaczęłam nowa prace na caly etat wiec od sierpnia bedzie mam nadzieję z gorki :)" - to z jej zbiórki. Gdzie jest informacja, ze nie pracuje? Ja też chcialam zjechać babę ale takie coś się pokazało na zbiórce.
  • Odpowiedz
przekonała mnie, robię własną zbiórkę pt.: "zrzućcie mi się na giulię bo bym taką pojeździła, a nie mam tyle pieniążka :(" xD

@agaciksa: ale jak już będziesz robiła to pamiętaj, żeby robić to porządnie. Quadrifoglio musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz