Wpis z mikrobloga

Niestety jednak, jak się można było domyślać „American Pie” nie jest sprytnym moralitetem z ukrytym pro-chrześcijańskim przekazem, ale stanowi kolejną z wielu wstrętnych i plugawych komedii, której istota sprowadza się do bawienia widzów prawdziwym potokiem obscenicznych nawiązań do rozmaitych form seksualnej nieczystości, bezwstydu, perwersji, a nawet zboczeń. Ten film to doskonały przykład tego, czego chrześcijanie w żadnym wypadku nie powinni oglądać, gdyż nawet przy zachowaniu przy tym najwyższej ostrożności, trudno sobie wyobrazić, by nie wyniknął z czegoś takiego żaden grzech.

( ͡º ͜ʖ͡º)

#neuropa #bekazkatoli #heheszki #film #komedia
saakaszi - > Niestety jednak, jak się można było domyślać „American Pie” nie jest spr...

źródło: comment_Yy35OpVdz7BKca0ATEoCzVGCxcZb1pSd.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jaki_Jack: (σ ͜ʖσ) http://kulturadobra.pl
Polecam jest tam mnóstwo perełek.

Ogólnie rzecz biorąc więc „Pocahontas”:

1 Z życzliwością przedstawia pogaństwo, spirytyzm i oparte na nich pierwotne kultury;

2 Wyraźnie promuje panteizm oraz zaciera zasadniczą różnicę pomiędzy człowiekiem, a resztą stworzeń (zwierzętami, drzewami, przyrodą);

3 „De facto” dyskwalifikuje chrześcijaństwo, którego przedstawiciele na tle pogaństwa i pogan jawią się jako ograniczeni i nudni ignoranci.
saakaszi - @Jaki_Jack: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ http://kulturadobra.pl
Polecam jest tam mnóstwo p...

źródło: comment_VND7yIdTsj47wGnqSiq9ENGFnlfTk0wC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@saakaszi:
Strona sama w sobie nie jest zła i gdyby odrzucić te "wątki antychrześcijańskie" i "fałszywe doktryny" to by mogła zrobić furorę wśród rodziców - wchodzisz na stronę i wiesz czy można oglądac z dziećmi. Nie jak Akademia Pana Kleksa - dziecko ogląda, a kleksa to może zaliczyć jak pojawia się armia wilków z muzyką TSA i później tygodnie koszmarów z udziałem golarza Filipa i wilków ze świecącymi oczami.

"wątki
  • Odpowiedz
@saakaszi ja jebe, ta strona to jeden z najlepszych dowodów na to jak katole boją się, żeby wierni przypadkiem nie zobaczyli innej perspektywy i poznali, że można żyć inaczej. Kościół chce mieć wyłączność na wszystkie aspekty życia czlowieka, co w sumie nie dziwi bo wyłom w jakichś dziedzinach powoduje powolne odchodzenie od kościoła w innych. Pranie mózgów od najmłodszych lat i to za przyzwoleniem społeczeństwa.

O B R Z Y D
  • Odpowiedz
F A Ł S Z Y W E D O K T R Y N Y

Ciekawi mnie co przez to rozumie, bo na stronie nie znalazłem wyjaśnienia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz