Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam kolejną życiową batalię ku zmianie na lepsze.
Ostatni rekord życiowy, 12 miesięcy abstynencji bez grama alkoholu.
Z własnego doświadczenia wiem, że ciągotka całkowicie mija, już po 90 dniach całkowitej abstynencji...Przynajmniej w moim przypadku.

Aktualny cel? Dobić do 24 miesięcy całkowitej abstynencji.
Całkowicie odstawiłem już trzy dni temu, czyli odliczam od 10.08.2019r

Dni czystości:
3/732

#alkoholizm #niepijeizyjelifetimechallenge #zyciowadecyzja
  • 61
  • Odpowiedz
@Azur88: Powodzenia, trzymam kciuki mireczku.
Gorzała to chyba największe przekleństwo tego narodu, wiem z doświadczenia, połowa mojej rodziny na kołnierz nie wylewa, prawie wszyscy znajomi tak samo, a i mi na tym polu kiedyś niewiele brakowało...
  • Odpowiedz
@Azur88: To idziemy prawie równo! Ja tez zdecydowałem się na przerwę. Ale mimo ze mam wpisany rok to nie chce już do tego wracać. Dziś 2 dzień
Strasznie się czuje ale wiem ze jeszcze kilka dni i będzie z górki. I czekam do tego 90tego;)
Ale w głowie mam już tak ze nie tykam się tego gowna
  • Odpowiedz
Aj tam ideologia. Kilka zalet, to nie od razu ideologia :) No, ale jest więcej plusow obiektywnie, nie z picia.


@Kisajerski: owszem plusy są, ale tylko wtedy gdy dla Ciebie picie=chlanie na umór. Więc gdy przestaniesz chlać jak pijak, to możesz faktycznie mówić o plusach.
Natomiast nie widzę minusów w tym, że powiedzmy raz na dwa, trzy dni wypijesz kufel piwa, albo lampmkę wina do kolacji, czy nawet lekkiego drinka. Wszystko
  • Odpowiedz
@Azur88 lvl 19 i nie potrafię pić tak o po prostu, ostatnio jak kupiłem sobie jakieś piwo żeby wypić wieczorem to nie mogłem dopić do końca ( ) No chyba że jest jakaś okazja... Wtedy to mogę przesadzić aleee znowu te okazję są co jakiś miesiąc może 2
  • Odpowiedz
lvl 19 i nie potrafię pić tak o po prostu, ostatnio jak kupiłem sobie jakieś piwo żeby wypić wieczorem to nie mogłem dopić do końca ( ) No chyba że jest jakaś okazja... Wtedy to mogę przesadzić aleee znowu te okazję są co jakiś miesiąc może 2


@Anscylla: poczekaj parę lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczysz jak będzie smakowało zimne piwerko po
  • Odpowiedz
Własna głupota i posłuchanie najbliższych...

Napij się, po razie nic ci nie będzie...

Nigdy nikogo już nie posłucham.


@Azur88: Trochę #!$%@?łeś jak już rok nie piłeś. Przecież dobrze o tym wiesz że alkoholikiem będziesz do końca życia. \
  • Odpowiedz
@cagedindreams Kto powiedział że nie pracuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mógłbym w domu usiedzieć 3 miesiące a rozpieprzać pieniądze na X niepotrzebnych rzeczy też mi się nie widzi. Jedyne co po powrocie do domu robię to się wyłączam i gram w EU4 ( )
  • Odpowiedz