Obejrzałem właśnie powtórkę meczu i wcale nie wygląda to tak źle jak wynik. W pierwszej połowie byliśmy lepsi, szkoda nie wykorzystanych szans. Obrona też nie wyglądała źle po za Zouma. W drugiej połowie zadecydowały pojedyńcze błędy.

Kepa - nie zawinił przy bramkach, ani nie zrobił noc nadzwyczajnego
Azpilicueta - niestety moim zdaniem zawinił przy 2-3 bramce, 4 też była z jego strony. Po kim jak po kim ale po nim nie spodziewałem się tak słabego występu.
Christensen - mimo czterech straconych bramkach. Nie dopatrzyłem się tam winny Duńczyka. Moim zdaniem dobry występ, powinien stworzyć niezły duet z Rudigerem.
Zouma - już w pierwszej połowie prawie sprezentował United 2 bramki. Strasznie niepewny, ma problemy z zwrotnymi zawodnikami oraz słaby technicznie.
Emerson - prowadził wszystkie ataki lewą stroną, bliski bramki.
Jorginho - grał swoją piłke, nic nadzwyczajego
Kovacić - byłem zaskoczony kilka niezłych zrywów widać, że taktyka Lamparda mu bardziej odpowiada
Pedro - aktywny pod grą, próbował coś strzelać na minus głupie straty w środku pola min. po której padła pierwsza bramka
Barkley - podobnie jak u Chorwata pasuje mu styl gry Lamparda, kilka niezłych zagrań i kilka głupich strat
Mount - zabrakło zimnej głowy przy dwóch niezlych sytuacjach w pierwszej polowie. Dużo biegał starał się ale chyba nie wytrzymał presji
Abraham - aktywny, starał się, blisko bramki

Podsumowując podoba mi się wizja gry Lamparda. Szczególnie odżyli środkowi pomocnicy, nie muszą już klepać w nieskończoność tylko mogą pokazać swoje atrybuty. Napewno potrzeba czasu, nowa taktyka nowi zawodnicy, dużo młodych niedoświadczonych. Do tego dojdą nieobecni. Rudiger z Kante podciągną poziom naszej defensywy. Ruben powinien się idealnie odnależć na 10. No i Callum powinien zająć miejsce Edena. No i doswiadczony Willian też się przyda, może wystrzeli po odejściu Hazarda.
#chelsea
  • 5
@Roan: nie w pierwszej połowie tylko przez pierwsze 30min. Jak united złapało rytm to chelsea z minuty na minutę było coraz mniej. Tylko emerson na plus.
Btw.united grał najmłodszym składem ze wszystkich drużyn w całej pierwszej kolejce PL.
@Roan: ja się z tobą w 100% zgadzam, mecz ze strony niebieskich oglądało się wyśmienicie, jest chemia, są zawodnicy ( wychowankowie ) którzy rosną do butów Drogby, Lamparda czy JT. Był pomysł, zryw i znacznie ciekawsze rozwiązania niż za czasów Sarri Ball, chłopaki dostali kubeł zimnej wody w sumie zasłużenie za grę defensywna, w ofensywie zabrakło szczęścia bo tak naprawdę wynik mógłby być taki w druga stronę na spokojnie. Mi się