Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast dzisiaj odpada chemia, która miała 23.05% głosów i zajmuje 9. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najmniej lubiany przez Was przedmiot szkolny.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Natomiast dzisiaj odpada chemia, która miała 23.05% głosów i za...

źródło: comment_I0hbMpw4cOqZH8LHyphec87F5G7Eg2YH.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJMNIEJ LUBIANY PRZEDMIOT SZKOLNY:

  • fizyka 23.2% (1008)
  • j. polski 16.1% (700)
  • geografia 6.0% (263)
  • biologia 14.9% (648)
  • j. angielski 1.8% (80)
  • matematyka 10.3% (449)
  • historia 10.2% (444)
  • wychowanie fizyczne 17.5% (762)

Oddanych głosów: 4354

  • 74
  • Odpowiedz
@oba-manigger:

Moje typy, można się sugerować:

1. Angielski - się zna, się lubi
2. Fizyka - fascynująca (szkoda, że teraz odpadnie)
3. Matematyka - jestem umysł ścisły
4. W-F - się skacze, się pływa (przynajmniej bez stresu)
5. Niemiecki - nawet lubię języki, choć ten trudny
6. Polski - musiałem zdać więc w końcu polubiłem
7. Biologia - dość ciekawa, ale za dużo wiedzy
8. Chemia - również ciekawa, ale nie
  • Odpowiedz
@snickers111a: @bazylo: Oczywiście, że w-f, a wpływ na to ma stosunek wielu nauczycieli w Polsce do tego przedmiotu.
Wyobraźmy sobie, że inne przedmioty są uczone tak jak w-f, np. fizyka. Nauczyciel wchodzi do klasy, rzuca na środek sali gruby podręcznik z tekstem "Macie i czytajcie", po czym rozwala się na biurku. Czasem dorzuci jeszcze "Ustalcie sobie jakąś kolejność, kto pierwszy czyta".
I tak przez wszystkie lekcje
  • Odpowiedz
@Jah00: te same odczucia co do historii. Ogolnie historia sie tak w miare interesuje, ale w szkole tego przedmiotu nienawidzilem, w szkole lekcje historii = rycie jakiegos gowna na pamiec.
  • Odpowiedz