Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast dzisiaj odpada chemia, która miała 23.05% głosów i zajmuje 9. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najmniej lubiany przez Was przedmiot szkolny.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Natomiast dzisiaj odpada chemia, która miała 23.05% głosów i za...

źródło: comment_I0hbMpw4cOqZH8LHyphec87F5G7Eg2YH.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJMNIEJ LUBIANY PRZEDMIOT SZKOLNY:

  • fizyka 23.2% (1008)
  • j. polski 16.1% (700)
  • geografia 6.0% (263)
  • biologia 14.9% (648)
  • j. angielski 1.8% (80)
  • matematyka 10.3% (449)
  • historia 10.2% (444)
  • wychowanie fizyczne 17.5% (762)

Oddanych głosów: 4354

  • 74
  • Odpowiedz
odezwala się juz humanistka, osoba matematycznie upośledzona


@tg1310: Nie wiem skąd dokładnie masz takie informacje na mój temat, więc pozdrawiam serdecznie. Znajomość podstaw swojego języka ojczystego nie ma nic wspólnego ani z humanistami, ani też nie wyklucza się ze znajomością przedmiotów ścisłych.
  • Odpowiedz
@Greensy: imo najlepszy przedmiot xD jak ktoś nie miał przynajmniej tej 4 z czytania ze zrozumieniem to z góry widziałeś, że masz do czynienia z debilem. Do tej pory pamiętam tych debili mówiących 'ale jak ja mam się na to nauczyć'. Ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: WF - jako najlepszy zniechęcacz do wszelkiej aktywności fizycznej. Grasz jak drewno w siatkówkę i nie lubisz tej dyscypliny? #!$%@?, twój problem. Męcz się przez całe gimnazjum i nie miej szansy spróbowania czegoś innego.
Pluję na WF i mówię to jako człowiek który regularnie biega i ćwiczy.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: jak miałeś czytanie ze zrozumieniem to zazdro, ja miałem wałkowane te #!$%@? a'la eseje z tezami #!$%@? nawet zapomniałem jak to się nazywa.

Miałem koszmary przez to gówno
  • Odpowiedz
@bazylo: grubas here, ja polubiłem wf w technikum gdy pozwolili nam grać w to co chcieliśmy. W gimnazjum i podstawówce jak nie biegaliśmy, to była rzucana gała i #!$%@? i nic poza tym. W technikum dopiero nauczyłem się jakoś grać w siatkówkę i ten sam progres zrobiła cała klasa. Gdyby nie zmiana w technikum też bym #!$%@?ł wf xD
  • Odpowiedz
@Greensy: rozprawki są bardzo dobre, bo uczą argumentacji xD Idealnie by było gdyby zamiast nich były po prostu prowadzone dyskusje na dany temat. Przy rozprawkach brakuje tej konfrontacji z innymi ludźmi.
  • Odpowiedz