Wpis z mikrobloga

Jak u was z oglądaniem TV? Chodzi mi o klasyczną formę, antenowo-kablówkową i kanałami z na których sekwencyjnie leci to, co podają, żadne VOD ani inne takie nie są brane pod uwagę.

#pytanie #ankieta #telewizja #cbom #marnowaniezycia

Oglądasz TV?

  • Tak, codzienie kilka(naście) godzin 3.3% (3)
  • Tak, (prawie) codziennie co najmniej godzinę 5.4% (5)
  • Kilka godzin w tygodniu, jak znajdę czas 12.0% (11)
  • Kilka godzin w miesiącu, jak jest okazja 9.8% (9)
  • Rzadziej 19.6% (18)
  • Wcale lub nie mam TV 50.0% (46)

Oddanych głosów: 92

  • 5
@haes82 głównie do śniadania w weekendy, więc koło godziny miesięcznie, mimo wszystko płacę za zwiększoną ilość kanałów w toya, bo ten pakiet ma comedy central i TVN style (żona czasem sobie włączy). Jestem kinomaniakiem, ale nie znoszę oglądać filmów i seriali w tv, idzie oszaleć z reklamami, na dodatek lecą same starocie nty raz.
Jestem kinomaniakiem, ale nie znoszę oglądać filmów i seriali w tv, idzie oszaleć z reklamami, na dodatek lecą same starocie nty raz.


@Smartek: ja wychodzę z założenia, że nie ma co czekać aż telewizja wielce coś Ci wyemituje skoro można samemu sobie "emitować" to, co się chce, wtedy, kiedy ma się ochotę. Na dodatek bez reklam, z funkcją pauzy w dowolnym momencie, możliwością dokończenia np. jutro no i - dla mnie
@haes82 no cóż, zgoda w każdym aspekcie. Moim zdaniem powinni zrobić ewentualnie dobieranie kanałów w taki sposób, aby każdy kanał kosztował ileś złotych - w dowolnej konfiguracji. Np. Wziąłbym sobie tylko 2 wyżej wymienione i może TVP dla meczów ;).