Wpis z mikrobloga

@Soojin21: już któryś raz tutaj to widzę XD generalnie nie wdaję się w te dyskusje, bo nie interesuje mnie to całe zamieszanie, ale to trzeba być naprawdę grubo #!$%@? żeby kostiumy na karnawał w Rio porównywać do marszów równości XD
zwłaszcza że największe skupisko tak ubranych ludzi jest na sambodromie i oglądają to jedynie ci, którzy chcą zapłacić za obejrzenie parady karnawałowej
  • Odpowiedz
A ile babć (nie związanych z rodziną) dostaje adopcję? Samotne mamy? To jest patologia, ale Państwo tego nie ureguluje bo się nie da. Zabijanie potomstwa? Poważnie!!! Który kraj na to pozwala?
  • Odpowiedz
@Kempes: Mnie zawsze dziwi to to w ruchu LGBT, wszędzie podkreślają jacy to oni inni są, a chcą udawać normalnych, brać małżeństwa itd. (małżeństwo wywodzi się z religii) związki partnerskie tak. Ale nawet dzisiaj można podejść do notariusza i stworzyć akt umożliwiający dostęp do lekarzy, konta i dziedziczenia. Ale nie chcecie być tacy sami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rkowal1980 No widzisz. Odwoływanie się w niektórych sprawach do MATKI NATURY jest idiotyczne. Cieszę się, że to zrozumiałeś.
Więc to, że ktoś nie może urodzić dziecka nie oznacza, że nie może takiego dziecka adoptować i wychować.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rkowal1980 Sugerujesz, że ludzie nie należą do świata zwierząt, że naszymi kuzynami nie są szympansy, z którymi mamy wspólne ok. 98% DNA?! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rkowal1980 I tu uderzasz w sedno. Bardzo ładnie! To że coś jest NATURALNE dla jednych stworzeń, nie musi być NATURALNE dla innych. Dlatego pisanie, że wychowywanie dzieci przez dwóch mężczyzn albo dwie kobiety, będących w związku, jest NIENATURALNE jest głupie.
  • Odpowiedz
@bauaganov: a ty co, dokonujesz projekcji swoich analnych fetyszy na innych? Bo ja, gdy widzę uzasadnioną krytykę, nie myślę o kiju w dupie.
Oburzam się, bo nie ma takiego słowa jak "korniszonych" w języku polskim. Wrzucasz mema zrobionego przez debila i jeszcze go bronisz, a twoja prymitywna i agresywna reakcja, połączona z żenującym (może ze strachu przed modami? :D) autocenzurowaniem, jasno wskazują, że jesteś typową wykopową miernotą, obrzydliwym, małym człowieczkiem,
  • Odpowiedz