Wpis z mikrobloga

ja bym zrobil taki sam kanal ale bez sciemy, ze chce komus pomagac.


@r4do5: To zrób. Nie musisz mieć żadnych pozwoleń. Zrób i nie bierz za swoją pracę pieniędzy.

Zobaczymy ile pociągniesz z taką w stu procentach charytatywną pracą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@StaryWedrowiec: mylisz pojęcia. Kierownik nigdy nie mówił że pieniądze ze zbiórek bierze dla siebie, dopiero pod koniec jak maski opadły to bezczelnie stwierdził że pieniądze idą na rozwój kanału. Od początku była mowa o POMAGANIU BEZDOMNYM i ta bezczelna zbiórka pomóżmy bezdomnym przetrwać zimę i żałosna wigilia za 100 zł. Wtedy dotarło do mnie jaki ze starego dziada jest #!$%@?. Później było już tylko lepiej: brak rozliczeń, unikanie odpowiedzi na pytania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Niedozdarcia: bo ludzie to idioci. On tsrgetuje w kobiety 35 w gore, a kobiety kierują się głównie emocjami i nie zastanawiają się, nie zadają pytan. To widownia programów typu szkoła, szpital itd. jeśli odrzuca Cię konwencja tych wymienionych przeze mnie programów z pewnością zobaczysz że w produkcjach kierownika coś jest mocno nie tak. zaczniesz trzepać zadawać sobie pytanie zastanawiać się że w końcu dojdziesz do wniosku że to wszystko to jedna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niedozdarcia: zobacz jak wyglądały nasze wybory kto wygrał i dlaczego ludzie nie zastanawiają się nie zadają pytań, widząc społeczeństwo jaki mamy teraz i decyzję jakie podejmują czy to polityczne ekonomiczne aż prosi się o tego typu program który może łatwo wykorzystać naiwność. Nasze może na tym doskonale zarobić no cóż trudno to taki tylko efekt uboczny.
@holden_: No faktycznie, usunęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dobrze, młoda - naiwna, myślała, ze ma do czynienia z Kimś, a to tylko stary dziad, wielkie moralne GÓWNO. Szkoda, bo razem z jej kanałem poszedł w #!$%@? wywiad wszechczasów, w którym stary dziad, w szale podniecenia, wyjawił prawdziwe intencje prowadzenia tego gównianego kanału, a także zapowiedział, że będzie prowadził szkolenia m.in. z...manipulacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@boliwar: nie, możesz oszukiwać część ludzi przez jakieś czas, ale nie możesz oszukiwać wszystkich przez cały czas..temat pomagania jest spalony. kiero miał swoje 5 minut, spalił je jak zresztą wszystko w swoim życiu: praca, związki, dzieci, biznesy, rodzina, sport. Ten człowiek ma wielkie ambicje ale komplety brak zdolności realizacji swoich planów. Co więcej posiada bardzo słaby charakter i słaba psychikę co objawia się w postaci ciągłych konsultacji z sorrym, oraz szybkim