Wpis z mikrobloga

Hejka,

natchniony krótką rozmową z Panem z OLX jak na załączonym obrazku, tak sobie rozmawiałem z @celuch1920 i w sumie On wpadł na dobry pomysł, może chcielibyście sobie rozebrać te dwa flakony?
Chanel - Bleu de Chanel EDP i Dior - Sauvage EDT?
Koszt wysyłki na mnie pójdzie do osoby która by chciała to rozebrać, to wtedy by Wam wyszło 2,0/ml za Sauvage i 3,0/ml za BDC, więc ceny rozbiórkowe bardzo dobre :D
Swoją drogą ciekaw propozycje już dostawałem np. wymiana Sauvage za pieluchy, czy teksty, że da mi tylko 100zł za to, bo podrobione z pewnością i na OLX jest takich ogłoszeń mnóstwo xD

#perfumy #rozbiorka
źródło: comment_dVSOuguXxMQ4TJgaP296fMxaEo31Wrs1.jpg
  • 14
@messern
Pozdro cumpel!
Mam BDC z 2014 roku, a do Sauvage chyba nigdy się nie przekonam już :P
Będą stały na półce, a tak byście sobie rozebrali :)
Ja mam już tylko flakony 50 i 100ml, więc tylko takie rozlanie by wchodziło w grę :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Za duże ryzyko, zapłacisz za Diora w dostaniesz Cyrusa i się nie kapniesz, że to nie Dior. 10ml dzikusa móglbym wziąć, żeby przekonać się na własny nos ile w nich podobieństwa.
@dradziak: Jasne, ja w sumie i tak za bardzo nie mam nic do odlania, jakby ktoś chciał coś do paczki dołożyć. Zdecydowałbym się jednak nawet na 50ml, ale najbardziej właśnie na flakonie mi zależy i jeśli tak by się nie udało, to niestety odpadam. :P