Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skrytek: i tak ma być! A nie płaszczenie się i przepraszanie. Wyjechać i złapać świeżego powietrza na przemyślenia.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alorotom: No może i jest drogo, jak przyjeżdżasz ze wsi. Przy porównaniu do dużego miasta, to choćby takie obiady, różnica jest niewielka. Ciepło zawsze nie jest, ale taką ogólnie mamy pogodę. Nad naszym morzem też jest fajnie. Najwyraźniej nie byłeś, a jedynie na zdjęciach widziałeś, które nie oddają kolorów, natomiast się napatrzyłeś na zdjęcia z innych miejsc, prawdopodobnie zrobionych profesjonalnie i podciągnięte w programie ¯\_(ツ)_/¯

@dalekoblisko: W wielu
nightwitch95 - @Alorotom: No może i jest drogo, jak przyjeżdżasz ze wsi. Przy porówna...

źródło: comment_2Q5hfo9028CBA2KJIx31wBAIUPMDjKNr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pokłóciłem się wczoraj z dziewczyną. Rzuciłem więc wszystko, o piątej nad ranem spakowałem plecak, namiot i pojechałem samochodem 550km nad morze. Niczego nie żałuję.


@skrytek: bardzo dobrze zrobiłeś. Jedyna przewaga w związku jaką ma facet to możliwość wstania i wyjścia.
Jak się mieszka razem w jego mieszkaniu, jest się związanym majątkiem, kredytem, mieszkaniem, ślubem tej możliwości nie ma.
  • Odpowiedz