Wpis z mikrobloga

Bardzo często Policja jest chwalona przez organizatorów i uczestników Marszów Równości za zapewnienie im bezpieczeństwa. Mnie osobiście nie dziwi, że policjanci starają się jak mogą by ich ochraniać, bo kontrmanifestanci to najczęściej patole spod znaku CHWDP I JP na 50%( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc panowie policjanci mają na co dzień z nimi duuużo kłopotów. Z kolei "tęczowi" raczej nie robią burd na mieście i nie hejtują policji.

#gownowpis #bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #4konserwy #neuropa
  • 8
  • Odpowiedz
@przemek89x:
A ty, będąc policjantem, nie chciałbyś na legalu spuścić manta tym wszystkim patolom z którymi musisz się na co dzień użerać? W dodatku mając pełne uzbrojenie i kupe kolegów do pomocy. A takich LGBT to mogą na co dzień gnębić mandatami.
  • Odpowiedz
A ty, będąc policjantem, nie chciałbyś na legalu spuścić manta tym wszystkim patolom z którymi musisz się na co dzień użerać? W dodatku mając pełne uzbrojenie i kupe kolegów do pomocy. A takich LGBT to mogą na co dzień gnębić mandatami.


@Mr_RIP: Ale napisałem, że właśnie to rozumiem :) i wręcz pochwalam zachowanie policji.
  • Odpowiedz
Sugerowanie, że policja jest za LGBT to kretynizm. Zabezpieczają legalny marsz i tyle.


@Logytaze: napisałem tylko swoją opinię. A jest ona taka, że na codzień, poza marszami i kontrmarszami to przeciwnicy lgbt są stroną, która daje policji najwięcej pracy, że tak to ujmę.
  • Odpowiedz