Wpis z mikrobloga

@KierownikChoroszczy: A ten dziad przez ponad 200 lat ogarnia ten burdel. No i jakoś mu się to udaje, bo legion może go w dupę pocałować, a RNK jest tam na jego zasadach, on kontroluję całą rozgrywkę w Vegas, on rozdaje karty. Jeden sekuritron jest wart więcej niż cały oddział tych popychadeł z republiki
  • Odpowiedz
@Pally: Sekurition to gówno jakiś random z pustyni wybija mu całą ochrone i zabija sex robota zastruganym latykiem xDD . Rządzi 200 lat bo ludzie boja się tych robotów a w praktyce są #!$%@? bo można w nie trafić na ślepo
  • Odpowiedz
@Pally: Co za prostackie hobby ja w wolnym czasie strzelam do blaszaków z których potem wyciągam amunicje i ogniwa a ty siedzisz w cuchnącej melinie i pijesz alkohol destylowany z szczyn :)
  • Odpowiedz
@Pally: Wmawiaj to sobie dalej ale jak przechodził koło ciebie #!$%@? żołnierz RNK to zaczełeś mu wylizywać buty chwile potem zauważyłeś żandarma z batonem na którego się rzuciłeś tylko po to aby móc wsadzić jego batona sobie w morde aż po samiuteńki koniec
  • Odpowiedz
@KierownikChoroszczy: Jak masz takie fantazje to minąłeś się z przeznaczeniem, w legionie spodobałoby ci się o wiele bardziej, tyle umięśnionych, wysportowanych mężczyzn w krótkich spódniczkach...
  • Odpowiedz
Przechodziłem NV chyba z 20 razy i za każdym razem gdy zaczynam myślę sobię: "Czas na jakiś inny build, i może w końcu zrobię zakończenie dla jakiejś frakcji." ->30 leveli później-> Kowboj Jezus robiący optymalne zakończenie niezależne.

  • Odpowiedz
@Pally:
RNK jest jedyną frakcją universum której udało się naklepać bractwu ty kmiocie.
Z legionem mają problem tylko wyłącznie dlatego że Olivier to idiota i karierowicz. House może się zesrać, to RNK broni jego dupy a jakby mu się bractwo dobrało do dupy to nawet ulepszone sekurtriony by go nie uratowały, oczywiście mowa o ataku Maxona a nie tych przeoranych przez rebublikę zakonników z zachodu.
  • Odpowiedz