Wpis z mikrobloga

@5684379: Moim zdaniem niezły wybór jako wkrętarka, jest lekka i poręczna ale co do wiercenia w ścianach to się nie nada. Mimo to do mieszkania super sprawa no i masz 3 lata gwarancji a akumulator jakby się zepsuł możesz dokupić osobno, nawet jak nie będzie w sklepie to Lidl otworzył sklep internetowy.
@michu44: @cecyl: Mieszkam w nowym, wszystko z karton-gipsu. Wiertarke tez kupie ale bardziej chodzi mi o wiecie, przewiercenie czegos, cos przy aucie. W robocie mamy boscha gsr 180 i daje rade we wszystkim, nierdzewki, czarna stal 8mm. Tu moje pytanie o wkretarke parkside czy to warte kupna w ogole, licze na opinie kogos kto taka ma albo mial.
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Parkside za 149 nadaje się do cegły i karton gipsu, ale jesli zechcesz powiesić półkę na betonowej ścianie nośnej albo zamontować karnisze to potrzebujesz naprawdę mocnej maszyny i nie wiem czy którykolwiek akumulatorowy parkside da radę. Sprzęt na aku z Lidla polecam do większości prac „na codzień” i brak kabla jest super wygodny, natomiast mocny udar na kablu możesz sporadycznie wypożyczać albo kupić jakaś używkę, z mojej perspektywy w mieszkaniu
@5684379 Mam ja jakieś 6 miesięcy. Trzy pokoje regipsów na suficie, do tego 7 paczek z meblami, trochę wiercenia w drewnie. Daje radę jak najbardziej. Wiadomo dziury w bloku z wielkiej płyty nie wywiercisz ale do podstawowych prac w domu idealna. Do tego Lidl daje 3lata gwarancji, można dokupić akumulatory i czasami mają też inne urządzenia na ten sam akus. Polecam.
@5684379: nie ma narzędzi do wszystkiego. Wiertarko-wkretarką wywiercisz otwór w miękkim drewnie , w gipsie a nawet jakiejś blaszce. Ale na pewno masz w domu ściany nośne albo ściany działowe. Te drugie być może będą z gazobetonu to jeszcze ujdzie. Ale zapragniesz wymieszać farbę wkrętarką a zakupisz taki zestaw jak Ci doradziłem. ( Btw widzę że pod hasłem wiertarko wkrętarki sprzedaje się w dzisiejszych czasach wkrętarkę z funkcją wiercenia - to