Wpis z mikrobloga

@raz-dwa-trzyy: nie no ameryke odkrylas że to wina naszej psychiki jacy #!$%@? jesteśmy. Szkoda że nie wzięłaś pod uwagę jednej rzeczy, ze jak różowa narzeka że jej źle to zlatuje się grono osób by jej pomóc np w szkole zawsze nauczycielki zaczynały je pocieszać itp. Jak dziewczyna sobie płaknęła nawet w liceum to nic nie było. Jak ja o coś się popłakałem na koniec podstawówki to powiedziały ze co ja baba
@Thachi:
Wrzucam tutaj spis twojej perfekcyjności dla potomnych:

-Cofnięta szczęka.
-Krzywe zęby.
-Mocna fobia społeczna.
-Nerwica natręctw.
-Asperger (samozdiagnozowany xDDDDDD)
-Skrajna nienawiść do kobiet.
-Nie zna żadnego języka obcego.
-Nie pracuje, na utrzymaniu rodziców.
-W szukaniu pracy stawia tyle samo wymagań, co w szukaniu różowej xD
-Uważa się za nadludzko inteligentnego. xD
-Przy czym nie posiada wiedzy/umiejętności z żadnej dziedziny.
-Nigdy nie był dalej niż 90km od mojego miejsca zamieszkania, bo
@raz-dwa-trzyy: nie no ameryke odkrylas że to wina naszej psychiki jacy #!$%@? jesteśmy. Szkoda że nie wzięłaś pod uwagę jednej rzeczy, ze jak różowa narzeka że jej źle to zlatuje się grono osób by jej pomóc np w szkole zawsze nauczycielki zaczynały je pocieszać itp. Jak dziewczyna sobie płaknęła nawet w liceum to nic nie było. Jak ja o coś się popłakałem na koniec podstawówki to powiedziały ze co ja baba
@raz-dwa-trzyy: Tak, w dużej mierze przegryw to stan umysłu. Ale czy rezultatem próby rozwiązaniem tego problemu jest wygryw? Nie zawsze. Memiczne uderzenie w stół i bieganie nie sprawi że każdy przegryw stanie się normikiem, a co najwyżej doprowadzi do akceptacji bycia przegrywem.
@raz-dwa-trzyy: może nie zamyka ale znacznie utrudnia. Z resztą ratio samobójstw w Polsce mężczyzn w stosunku do kobiet wiele mówi. Kobiety nie boją się leczyć psychiatrycznie bo lepiej jest to przyjmowane w społeczeństwie
@raz-dwa-trzyy: Jedno nie wyklucza drugiego. Można być szczęśliwym przegrywem, bo cóż to jest przegryw? Przegryw to nie tylko myślenie "o #!$%@?, ale moje życie jest do dupy i świat jest zły, a bloo bloo bloo", bo przegryw to może być też "no #!$%@?, nie wyszło mi w życiu, ale jakoś przeżyję". W drugim przypadku to też jest przegryw tylko z minejszym stopniem #!$%@?.