Wpis z mikrobloga

Mircy nie macie wrażenia, że teraz nastolatkowie podchodzą bardzo lekkomyślnie do wyglądu?
Niepokoi mnie skala na jaką robią sobie tatuaże i kolczyki - je jeszcze można wyciągnąć, ale gorzej z tatuażem, ostatnio widzę coraz więcej osób w wieku 15-19 lat praktycznie całe wydziarane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pewnie, że to ich ciało i ich decyzja, ale taka ilość tatuaży w tak młodym wieku to moim zdaniem lekka przesada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co myślicie o tym?

#tatuaze
#gorzkiezale
#kiciochpyta
  • 16
@Twinkle
Trafiłaś, a więc tak ten "styl" tatuażu się nazywa (,)

Właśnie wszyscy, których widziałam są cali w takich dziadostwach niepodobnych do niczego i wyglądających jakby się pomazali cienkopisem
( ͡° ʖ̯ ͡°)
I@Patrycja1994:

Sam mam 19 lat i tatuaże. Kocham tatuaże i jest to niejako moja pasja, nie szukam atencji i jej nie szukałem, baa nawet wygodniej bez niej, bo nie szukam więcej znajomości niż obecnie mam, lecz faktem jest że zwracają one uwagę, szczególnie jeżeli ktoś w tak młodym wieku jak ja, z niejako twarzą wyglądającą na pierwszy rok technikum ma dwa half sleeve od dłoni. Na tatuaże zapracowałem sam, rodzice wyjaśnili mi
@Patrycja1994: Masz rację, sam zastanawiam się co niektórzy w moim wieku robiąc swoje tatuaże mieli w głowie gdyż większość ma tatuaże które wiszą na oknie pierwszego lepszego studyjka u Krystyny, ale potem uświadamiam sobie ze to nie mój problem I opinie zachowuje dla siebie.
@Patrycja1994: Mircy, nie macie wrażenia, że teraz wszyscy ludzie podchodzą bardzo sceptycznie do wolnej woli innych osób?
Niepokoi mnie skala jak dużo ludzie zwracają uwagi na to co robią sobie inni ludzie. Można tego nie słuchać, ale gorzej z ogólnym zachowaniem takich ludzi bo ono się nie zmienia. Najgorsi są tacy w wieku 20-40 bo praktycznie cały czas mówią wszystkim jak mają żyć. Pewnie, ich język to mogą mówić co chcą,