Wpis z mikrobloga

Droga #neuropa .de Czy możecie mi powiedzieć, jak to jest że wasze poglądy reprezentuje partia która tak naprawdę okazała się wydmuszką mającą na celu uwłaszczenie się pary gejowskich prawników? Czy nie czujecie się oszukani przez Wiosnę która nie dotrwała do jesieni? Czy w końcu nie boli was, że SLD tak znienawidzone przez antife, Razem i lgbt wchłonie te twory bez problemu i że po pieniążki i klęknąć na kolanko trzeba będzie jechać na Złotą 9?

Bo chyba nie myślicie poważnie, że PO kiedykolwiek poprze te wasze postulaty typu małżeństwa jednopłciowe albo aborcję o adopcji nie mówiąc. Czy to nie jest przykre dla was że nie macie żadnej reprezentacji politycznej i zostaje wam piwnica i wypok + diskord?

#przemyslenia #bekazlewactwa #polityka (obrazek dla atencji)
qluch - Droga #neuropa .de Czy możecie mi powiedzieć, jak to jest że wasze poglądy re...

źródło: comment_PQ7Ge3m2oUP1epf9Df4tHzQVN8KmZAu4.jpg

Pobierz
  • 11
@Goofas: faktycznie, patrz post wyżej.
@valhander: no jak będą w tej koalicji o nazwie Lewica, to Wiosna nie dostanie subwencji a to oznacza że przestaje istnieć XD

BTW. czy mam wam przypomnieć wasze pompowanie się w trakcie konwencji założycielskiej partii Wiosna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@qluch: 1. #neuropa to lewe skrzydło neoliberalizmu, #4konserwy prawe. Nie żadna tam lewica.
2. Lewica (a przynajmniej centrolewica) wreszcie zagości w Sejmie, w przeciwieństwie do korwinowskich popłuczyn, którzy pozostaną na swoim miejscu, czyli na dnie.
3. Wymienione przez ciebie postulaty, mają o wiele większą szansę realizacji w przeciągu kilkunastu lat, niż dokręcenie już i tak mocno konserwatywnej śruby w sferze obyczajowej.