Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Drogie Wykopki... szukam kogoś z Kobylnicy, kto mógłby mi pomóc w pewnej sprawie. Otóż ktoś od jakiegoś czasu podaje mój numer telefonu składając zamówienia przez Internet z dostawą do paczkomatu w Kobylnicy (KBY01A). Jeden czy dwa razy można uznać za przypadek. Niestety spraw regularnie się powtarza co może świadczyć o tym, że ktoś podaje nie swój numer celowo. Kontaktowanie się ze sklepami na niewiele się zdaje a sytuacja ciągle się powtarza.
Jak ktoś chce pomóc, to kod odbioru poniżej w nr tel przekażę na prv :)

Twoja paczka czeka w Paczkomacie KBY01A Glowna 42A . Kod odbioru 478764,

#gownowpis #kobylnica #pomocy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A jak mogą pomóc? Oni tylko przyjmują to co dostaną od nadawcy. Każdy może podać dowolny numer telefonu w sklepie internetowym i z takim numerem odbierze paczkę. Dodatkowo kod odbioru przychodzi mailem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LouisCypherr: ja sobie tego nie wyobrażam, bo sam korzystam z dostawy do paczkomatu... i co mam zmienić numer go jakiś cymbał go podaje? Sytuacja trochę bez wyjścia. Zastanawiam się czy bagiety mogą pomóc? ¯_(ツ)_/¯
@kwiecik: Zawsze można skorzystać z prawa do zaprzestania korzystania z usług firmy, która cię olewa. Jak tak zrobiłem po tym jak pracownicy inpostu mnie okradli, a sam inpost powiedział:

Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?


Bardzo sobie chwalę tę decyzję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LouisCypherr: przykro mi że miałeś złe doświadczenia z nimi. Jak do tej pory moja współpraca z nimi dobrze się układa u jestem zadowolony. a jak w każdej firmie, pracują lepsi i gorsi pracownicy. Wielu pewnie może powiedzieć podobnie o kurierach, bo było wiele wykopów na temat jak traktują przesyłki albo je okradają.
Życzę szczęścia we współpracy z dostawcami /kurierami.
@kwiecik: Czarne owce trafiają się wszędzie. Jednak systemowe podejście mające na celu z założenia zgnoić osobę, która im płaci za usługę w stu procentach dyskwalifikuje taką firmę. Szkoda, że nie z istnienia na rynku.