Wpis z mikrobloga

Łolaboga w końcu xD jeszcze tylko pakiet wojskowy, wynajdę do końca wszystkie niezbędne rzeczy i...
pakuję całą bazę do mega pociągu i przenoszę się do trzeciej bazy :D
Druga, aktualna baza miała być taką Ą Ę ale klasycznie szybko odpuściłem i zacząłem robić spaghetti, olałem pociągi i taki tam inne ładne kwestie :P
Tylko pytanie teraz: jak szybko spakować bazę? zrobić planner dekonstrukcji pomijający roboporty i słupy energetyczne? Czy może jakoś to zniszczyć i się przenieść? Albo zostawić po prostu w #!$%@? wszystko? I po prostu przenieść się z niczym? O! to jest plan! Taki prawie świeży start :D
Mam nadzieję, że ups'y nie ucierpią za bardzo na tym.
Pozdrawiam wszystkich z tagu #factorio (ʘʘ)
acidd - Łolaboga w końcu xD jeszcze tylko pakiet wojskowy, wynajdę do końca wszystkie...

źródło: comment_m5ma0R4OaSOAVtTc86iEOEnF3A7dmdtv.jpg

Pobierz
  • 12
@acidd: ja sobie zrobiłem wielkiego megabelta na którym jest WSZYSTKO, każdy składnik. Podłączyłem to do megastacji z 10 pociągmi, kazdy produkt dałem na osobny wagon i puściłem pociągi do nowej bazy w #!$%@? dalej na mapie. Jeżdzą sobie tak do teraz chociaż nie wiem czy połowy już robale nie zeżarły i zy mają co wozić bo pewnie surowce do produkcji tego wszystkiego już się skończyły
@acidd: Odpowiedź - żadne z powyższych. Podprowadź ze wszystkiego co produkujesz linie (co jest w miarę istotne do budowy nowej bazy + nadprodukcję fiolek) do peronów, poprowadź tor tam gdzie się przeprowadzasz. I cyk, baza będzie powstawała w mgnieniu oka :).
@Dbzdur: albo po prostu pojadę sobie pociągiem z wagonami wyładowanymi torami kolejowymi i będę jechał jechał i jechał aż mi te tory się skończą i zacznę "od początku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)