Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A ja dzisiaj byłem u roksanki i jednym mnie zaskoczyła: higieną. Otóż nie pozwoliła mi dotknąć ręką już założonej prezerwatywy. Można powiedzieć: zero moich komórek na zewnątrz gumki. Jeśli z każdym tak robi - a zakładam, że tak - to szansa na podłapanie jakiejś francy jest naprawdę niska.
Była to Rosjanka i okazała się wyższa ode mnie - w sumie, to wyższej od siebie dziewczyny nigdy nie miałem, bo wiadomo, więc mi się to mega spodobało i gęba mi się ucieszyła od razu przy wejściu.
Panna niebrzydka. Budowa ciała solidna, aczkolwiek nie otyła, tylko tak ogólnie - duża. Tyłek po prostu boski, sterczący, opalony na solarium zadek. Byłem naprawdę zachwycony. wykupiłem godzinkę, panna w ogóle się nie śpieszyła. Na koniec jeszcze powypinała tyłek na moją prośbę - taka zachęta na kolejny raz. Bardzo pozytywna dziewczyna. I jeszcze pogadaliśmy, pozwoliła nawet wziąć prysznic również na koniec - żadnego pośpiechu w pozbywaniu się klienta. W życiu nie miałem tak miłej i profesjonalnej obsługi.

#roksa #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11