Wpis z mikrobloga

one są za głupie na to, żeby zrozumieć, że samotne #madki (z wyjątkiem wdów) są współwinne swojej sytuacji; bo albo zaciążyły z debilem, który je zostawił, albo same były harpiami i #!$%@? i facet nie mógł z nimi wytrzymać i odszedł.

One za nic by nie chciały być odpowiedzialne. Na to, że zachodzą w ciąże to też: "wina facetów, bo to oni nam te dzieciaki robia" facet robie kobiecie dziecko
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: tak, napisałeś, że są współwinne, bo albo sobie wzięły debila, albo nie można było z nimi wytrzymać. Czyli zasugerowałeś, że wina faceta to nie jest, bo kobieta powinna wiedzieć, że jest debilem i nie wiązać się z nim.
  • Odpowiedz
Głupia baba, która bierze sobie debila, lub głupi facet, który bierze sobie debilke.


@Jestembogaty: no i to jest właśnie całe clue, do którego się odnosiłam. To jest głównie wina tych "debili", bo są debilami i zazwyczaj to przez jakiś czas ukrywają, a nie tylko osób, które się z nimi związały.
  • Odpowiedz
Niech żyją oo swojemu i się potem dziwią, że jest jak jest.


@RoastieRoast: ja żyję z chłopakiem po swojemu i jest super i jedyne co mnie dziwi to takie osoby jak wy xD Wyjdźcie może czasem z piwnicy i zobaczcie jak wygląda życie xD
  • Odpowiedz