Wpis z mikrobloga

Zastanawiającą cechą ugrupowań #lgbt jest ich zamiłowanie do: obnażania się, obrzydzania życia innym, obscenicznych zachowań. Niby walczą o "równouprawnienie", ale chyba mają coś innego do powiedzenia. W normalnym kraju, zboczeńca się łapie i stawia przed sądem za nieobyczajne zachowanie. Często łapie się takich, którzy lubią pokazywać genitalia. Członkowie ugrupowań lgbt lubią sobie przytwierdzać różne plastikowe wypustki na skąpych ubraniach. Legalny ekshibicjonizm pod płaszczykiem ideologii. Może by tak wpuścić na paradę oddział policji, który wyłapie takich delikwentów i zostawi tych normalnych? Widziałem kilka parad na żywo i wiele w TV, praktycznie na KAŻDEJ są zboczeńcy.

#bekazlewactwa #4konserwy
prohackuser - Zastanawiającą cechą ugrupowań #lgbt jest ich zamiłowanie do: obnażania...

źródło: comment_F1CcNf3PODq2uNiN6a1Rr1CNAbjuvymV.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@prohackuser:

Widziałem kilka parad na żywo i wiele w TV, praktycznie na KAŻDEJ są zboczeńcy


No widzisz, a ja byłem na 3 takich wydarzeniach osobiście i największe dziwactwo jakie widziałem to różowe peruki. Tak to jest jak swoje opinie opierasz mediami, które naokrągło nadają nagrania z parad, które były skrajne. Nawet jeżeli rozmawia się o polskich marszach. NIE PARADACH na zachodzie, gdzie tacy osobnicy się zdarzają.
  • Odpowiedz
@prohackuser: a mówią roztanczony wesoły poprzebierany pochód - a tam zawsze jak widzę to żyg - u nas i tak jest jeszcze relatywnie widziałem raz w niemczech - co sie zobaczyło to sie nieodwidzi niestety
  • Odpowiedz
kobieta z piórkami, to coś innego niż facet z plastikowymi penisami i w body


@prohackuser: Na twoim zdjęciu to nie są plastikowe penisy tylko dmuchane balony xD I ten facet jest mniej goły od tej kobiety.
  • Odpowiedz