Wpis z mikrobloga

Jestem aktualnie za granicą do końca września, i się zastanawiam, kiedy będzie lepiej kupić komputer do gier (4000zł lub 5000 zł). Od razu czy lepiej będzie poczekać jakiś miesiąc? #komputery #pcmasterrace
  • 10
@Borsh: śledź już teraz kilka modeli to będziesz widział czy coś się rusza. Poczekasz do końca paxdziernika to przecież zaraz black friday to może wtedy.
No ale za 3 tyg święta, więc PEWNIE TEŻ MOGĄ BYĆ PROMOCJE. A jak nie to po nowym roku będą wyprzedaże. A na wiosne nowe modele mają wyjść. i tak do #!$%@? można czekać xD
@hpiotrekh: Ja tak przeczekałem 9 lat :) W końcu ze dwa tygodnie temu kupiłem Ryśka 5 3600, 16GB Ballistix, Monitor 34" i czekam na grafę nieref 5700. Przesiadka z Athlona II X2 i 4GB RAM oraz Radeona HD7750 - to się czuje "delikatną" róznicę (banan).
@bialy100k: niewiele mi to mówi, bo stacjonarki opuściłem też ponad dekadę temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale coraz bardziej myślę nad powrotem do budy, bo jednak komfort dużego monitora jest odczuwalny. No i pograłby w coś może, na konsoli to jednak nie to samo XD