Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad wakacjami w ZEA, hotele w tui zaczynają się od 2k z śniadaniem do 3.5k z all inclusive. Chętnie posłucham wskazówek osób które już tam były, co bardziej się opłaci wziąć, gdzie pojechać, co zobaczyć, jakie koszta całego wypadu itd. Nie mam zamiaru wydawać na wakacje 10k, ale też nie mam zamiaru ciągle siedzieć w hotelu i liczyć każda złotówkę XD.

#dubaj #podrozujzwykopem #wakacje #podroze
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rynta:! ZEA czy Dubaj? To spora różnica, ale patrząc po tych cenach pewnie jakieś Ras Al Khaimah albo w lecie xD.
Najwazniejszy tip to nie przyjeżdżaj tu latem, najwcześniej koniec października, najpóźniej koniec maja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rynta: RAK to tak jakbyś jechał do Warszawy a wylądował w Radomiu :)
Co do pory jak to czemu? A myślisz, że skąd takie ceny? Jest tak gorąco, że turyści nie wytrzymają. 50 stopni i wilgotność. Mirku z głową działaj, nie patrz na cenę, bo to co chcesz wydać na waciki nie wystarczy. Z tym budżetem proponuję wakacje gdzieś bliżej Ciebie.

Ps. Za tą cenę w Dubaju to jakaś piwnica pewnie...
@Rynta: Bylem pare razy w Dubaiu w pracy/wycieczka... na wakacje mozna, ale sa lepsze miejsca... slabe jedzenie, slabe plaze... za 10k to Azja. Vietnam, Cambodia czy nawet Tajlandia wysypy. ( tanio i pogoda spoko)
jak cos pisz to pomoge bylem juz w wielu miejscach, ale Azja dalej mi sie pododba :)