Wpis z mikrobloga

Czy w całym Gdańsku nie ma nigdzie białego body w normalnej cenie? :/ Przejrzałam sklepy bieliźniane w centrum, Madison, całą Galerię Bałtycką i tylko w tym ostatnim przybytku znalazłam... za 60zł w Gattcie :/ W Toruniu na głupim ryneczku znalazłam a tutaj tak wielki problem. #gdansk #pomocy #irytacja #rozowepaski #gorzkiezale
  • 24
  • Odpowiedz
@kuba: nie no na co dzień bym w tym nie chodziła. bawię się w cosplay i do tego mi potrzebne.

@RomeYY: nie mam zaufania właśnie do body przez internet bo można kupić zbyt cienkie czy coś. Jeżeli jutro jeszcze nie znajdę w jednym miejscu będę zmuszona.
  • Odpowiedz
A na rynku na Przymorzu, czy we Wrzeszczu nie ma, może w Sopocie? Na tej małej hali koło SKM na Żabiance jest też sklep z bielizną. Bo wiesz jak chodzisz po galeriach to w sumie nic dziwnego, że takie ceny Ci tam śpiewają...
  • Odpowiedz
@Konata: Tak jak pisze @RomeYY: albo w drugą stronę. Przymierz jakiś fajny, co Ci odpowiada, znajdź firmę, rozmiar w necie :) Swoją drgą możesz też poszukać jakichś mniejszych sklepików bieliźniarskich na trojmiasto.pl :)

Btw. To jest w ciul niewygodne :D
  • Odpowiedz