Wpis z mikrobloga

354015,99 - 18,29 = 353997,70

Morze, lasy, łąki, pola... dzisiaj było wszystko ( ͡ ͡ )

Wstałem w miarę wcześnie, ale zamarudziłem nieco i wystartowałem dopiero o 5:30. Trochę szkoda, bo w międzyczasie Słońce zdążyło się nieco schować za chmurami i uciekły mi najładniejsze widoki. Na zewnątrz nawet dość rześko, 14°C - a Słońce przez większość biegu było schowane za chmurami, ale wystarczyło trochę biegu z wiatrem, by momentalnie uznać że jednak jest cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak pisałem - w dzisiejszym biegu (a raczej spacerze - średnie tempo 5:56 min/km) niczego nie zabrakło. Najpierw bieg drogą do plaży, po plaży nieco ciężej niż zwykle - mimo niskiego stanu morza fale wchodziły na tyle agresywnie na plażę, że trzeba było biec w bardziej kopnym piasku () i pomyślałem, że nie ma to jak bieganie boso gdy nie trzeba się przejmować wodą (za to trzeba kamieniami)... Nawrotka na szczycie wejścia do portu, biegusiem do sklepu po bułeczki, odstawienie tychże do domu i jazda dalej. Bardzo przyjemna trasa przez las w kierunku Orzechowa, a potem jeszcze milsza kontynuacja przez łąki i pola ( ͡ ͡ )

Potem już nawrotka, bo trza wcześniej na plażę iść - a Słonko akurat wyszło zza chmur i miło dogrzewało plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego środeczka!

enron - 354015,99 - 18,29 = 353997,70

Morze, lasy, łąki, pola... dzisiaj było wszyst...

źródło: comment_QdA3DtXLFbNGD9xbH2kMHTZG2SvJBnDS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach