Wpis z mikrobloga

Witam. Zapraszam do wykreślanki w której wybierzemy najlepszą serię gier RPG!
Ze względu na potęgę gatunku postanowiłem ograniczyć kandydaturę jedynie do gier typu "czas miecza i topora", czyli realia typu średniowiecze itp.
Z góry przepraszam jeśli brakuje Twojej ulubionej gry, lecz naprawdę próbowałem jak najstaranniej dobrać widoczne poniżej TOP14.

Zasady: Głosujemy na NAJGORSZĄ SERIĘ RPG, każdego dnia jest o jedną serię mniej, seria która zostanie ostatnia - wygrywa, czyli jest NAJLEPSZA.
UWAGA: Wykop pozwala na maksymalnie 10 punktów w ankiecie, więc 4 serie z najwyższymi ocenami w serwisie Metacritic pauzują pierwszego dnia i będą dodawane do głosowania pojedynczo przez następne 4 dni. W razie wątpliwości proszę pytać.

Jako iż pytań o polecane RPG na necie jest pełno otwieram tag: #top14rpg który mam nadzieję kiedyś komuś ułatwi wybór.
-------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany zaplusuj stosowny komentarz lub obserwuj tag ----> #top14rpg

#wykopowawykreslanka (za pozwoleniem @oba-manigger) #gry

Mergan27 - Witam. Zapraszam do wykreślanki w której wybierzemy najlepszą serię gier R...

źródło: comment_qzKGwRncXZfGZBxI4PlgVOESbLUeNlgH.jpg

Pobierz

NAJGORSZA SERIA RPG TO

  • Kingdom Come 4.6% (45)
  • Planescape Torment 4.8% (47)
  • Wiedźmin 11.2% (111)
  • Mount & Blade 4.4% (44)
  • World of Warcraft 7.8% (77)
  • Two Worlds 12.9% (128)
  • Gothic 18.9% (187)
  • Dragon Age 7.2% (71)
  • Drakensang 18.7% (185)
  • Risen 9.5% (94)

Oddanych głosów: 989

  • 43
  • Odpowiedz
@MartinCh: Planescape Torment i na dobrą sprawę WoW też nie są seriami, jednakże są to RPG z górnej póki, więc ich obecność jest jak najbardziej nie bez kozery. (po prostu nie wiedziałem jak określić głosowanie na serie inaczej niż "głosowanie na serie" :c)
  • Odpowiedz
@cabeiu: @MartinCh: Wyrzucę je jedynie jeśli, głosowanie tak zadecyduje. Za dwa tygodnie będzie głosowanie na konkretną cześć ze zwycięskiej serii, także i tak ostatecznie jakaś konkretna gra zostanie zwycięzcą, więc spokojnie :)
  • Odpowiedz
@K4JT3K: standard - wykopki wiedzą, że ludzie lubią tą serie więc głosują na nią specjalnie żeby niby #!$%@?ć piwniczaków, a tak na prawde sami na nich wychodzą
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: mhm wiedźmin to też gówno i drewno, fabuła to w ogóle koszmar ( ͡° ͜ʖ ͡°) już ja wiem dlaczego ludzie na to głosują, nerd myśli że #!$%@? drugiego nerda jak zagłosuje na jego ulubioną gre, nawet jeśli jemu samemu podoba sie/nic do niej nie ma ;>
  • Odpowiedz