Wpis z mikrobloga

Macallister MSRH1200 - Zastępca poległego Bosch GBH2-28. Różnica w cenie to 700zł.
Nasz marketowy Mac coś tam poległ po 40 minutach pracy.
Dokładnie po 11 otworach, które robi wolniej niż wyżej wspomniany bosch. Niby siła udaru to albo 4.2j albo 5j, zależy na jakiej stronie patrzymy jednak na allegro jest to najczęściej 5j.
GBH2-28 ma raptem 3.2j a robi robotę o wiele szybciej no i nie pęka obudowa pneumatyki po 40 minutach pracy.

Dawalismy mu chociaż cień szansy, że wytrzyma 5 godzin kiedy bosch zrobił około 20.000 otworów pod puszki.

#recenzja #pracbaza #narzedzia
Z.....e - Macallister MSRH1200 - Zastępca poległego Bosch GBH2-28. Różnica w cenie to...

źródło: comment_t8SZzwJxZEFBbTxlHA08sCYqlJblbfqd.jpg

Pobierz
  • 40
@Zarzutkakke: U mnie nawet sprzedawcy w Casto mówią, że białe MacAlistery to gówno. Stare, niebieskie, były spoko. Sam mam młotowiertarkę i wkrętarkę i do pracy w mieszkaniu z wielkiej płyty się nadaje. Mój ojciec ma młot niebieskiego MacAlistera i też jest spoko do drobnych prac przy domu - podkuć chodnik, wywiercić dziurę itp.
A poza tym to do bloczków to chyba nawet udaru nie potrzebujesz?
@Armo11: Osobiście mam trochę mieszane odczucia jeżeli chodzi o hilti - mam TE 30 C i o ile wierci jak wierci, to padł miesiąc po gwarancji (konstrukcja szczotkotrzymacza na 2 plastikowych słupkach średnicy 1-2mm, które pękają, spada z nich sprężyna i robi zwarcia w środku... ). Po takiej imprezie miałem stojan, wirnik i szczotkotrzymacz do wymiany...
@Zarzutkakke: Takie doświadczenia odnośnie serwisu mam z Graphite i JCB. Z tym, że to takiej klasy urządzenia, że lepiej kupić 2 i na zmianę wozić na gwarancję. Chociaż z JCB nie jest tak źle, pierwsza awaria chyba po roku dopiero była (Graphite w tym czasie miał ze 3 reklamacje) no i JCB ma 5 lat gwarancji.