Wpis z mikrobloga

@VeleiN: na pewno tylko czynnik genetyczny ma znaczenie? Większość instytucji psychiatrycznych mówi również o możliwym wpływie środowiskowym.
  • Odpowiedz
@Ojcon: Różne są hipotezy, często stykam się z hipotezą o prenatalnym wpływie środowiskowym, na przykład wpływ za wysokich lub za niskich poziomów hormonów, wpływ wczesnych etapów rozwoju itp. Freud uważał, że wszyscy rodzą się biseksualni, a orientacja ustala się w piątym roku życia pod wpływem rozwoju superego, fascynacji własnym ciałem i konfliktu między dzieckiem a rodzicami.
  • Odpowiedz
@Kjedne: Skoro już mowa o dowodach, to mógłbyś podać źródło tych wypowiedzi naukowców z Twojego obrazka? Nie zrozum mnie źle, nie jestem przeciwko lgbt czy coś, po prostu by mi się przydały.
  • Odpowiedz
Dokładniej niepoprawna ekspresja genu SRY determinujacego płeć znajdującego się na chromosomie Y. Dlatego też ogromna większość gejów jest mało męska fizycznie lub chociaż psychicznie. Ich mózgi są zalewane testosteronem z znacznie mniejszej ilości i różnice widać na rezonansach mózgu.


@VeleiN: xDDD
A wykopki dały temu 92 pludy, ja pi***
I jeszcze te debilizmy o malo meskiej
  • Odpowiedz
@Naxster: twój cytat nic nie mówi o tym że to dokładnie testosteron ma wpływ na homoseksualizm. Tylko ogólnie podwyższony poziom hormonów, w tym testosteron. Co nie oznacza że to konkretnie testosteron zwiększa szanse na bycie homoseksualistą
  • Odpowiedz