Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś Mirki-lekarze z Krk? Próbuję znaleźć od jakiegoś czasu informacje nt. progów z zeszłego roku na staż podyplomowy w krakowskich szpitalach, ale nic do tej pory nie znalazłem. Poratuje ktoś?

#lekarz #krakow (z góry przepraszam te ponad 2700 osób, ale liczę, że znajdzie się choć jedna, która będzie mi w stanie pomóc)
  • 4
W sumie tez bym chciała wiedzieć a nie mogłam znaleźć żadnych oficjalnych informacji. W Warszawie jest wielka awantura bo zasady przydzielania miejsca stażowego nijak się miały do tych, które prezentowała OIL
@ml-jak: @malignum: Dowiedziałem się od znajomego, że Wojskowy to jakieś 4,03 w zeszłym roku, a Dietel 4,13 (obie wartości orientacyjne). Wiem, że w Wwie gownoburza, bo tam studiowałem, ale dwa lata temu już zdecydowałem o Krk i to był dobry wybór biorąc pod uwagę całe zamieszanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Furbo: Ooo, to tak jak u mnie, tyle że o Krakowie zdecydowałam z momentem przekroczenia progu naszego wspaniałego rektoratu na pierwszym roku ( ͡º ͜ʖ͡º) poczekajmy na listy z Krakowa, żeby tylko się nie okazało ze z deszczu pod rynnę xD