Wpis z mikrobloga

Siema.

Mam pytanko do uzytkownikow P30 Pro. Chodzi o to czy ktos probowal nagrywac tym modelem filmy na eventach/koncertach? Obecnie uzywam P9 i moim zdaniem nagrywa eventy genialnie (jak na smartphone) zarowno swiatelka i lasery odwzorowuje swietnie i plynnie, tak i dzwiek jest poprostu kosmiczny, zadnych trzaskow, piskow i innych zaklocen. Mysle, ze nowszy model powinien w podobny sposob robic robote, jadnak juz nie raz producenci dawali ciala z pewnymi funkcjami kosztem innych. Ogolnie prosilbym uzytkownikow P30 Pro o opinie, bo na mgsm sa skrajnie rozne, choc ten portal tez zdarzyl zejsc na psy.

#huawei #p30pro #p9 #elektronika #muzykaelektroniczna #kiciochpyta
  • 12
@zwei

Kopnij sam siebie w glowe buraku i zastanow sie nad tym co piszesz. Jak nie rozumiesz tematu to sie nie wpierd@laj. Nie wiem kim jestes, ale oczami wyobrazni widze smarkatego "metala" z dziewiczym wasikiem, ktory placze, ze ludzie zamiast sie bawic stoja i nagrywaja hur dur etc.
Chciales sie popisac, ale wyszlo Ci wrecz odwrotnie.
@zwei

Riposta niesamowita, brawo. Uzycie przez Ciebie "iksde" utwierdza mnie tylko w przekonaniu, ze jestes gowniarzem z ktorym nie ma co wdawac sie w dyskusje bo bys jej nie podolal, a i szkoda czasu marnowac na Twoja bezwartosciowa osobe.
Uzycie przez Ciebie "iksde" utwierdza mnie tylko w przekonaniu, ze jestes gowniarzem z ktorym nie ma co wdawac sie w dyskusje bo bys jej nie podolal, a i szkoda czasu marnowac na Twoja bezwartosciowa osobe.


@Barneyeos: mówisz jak typowy kuc, co ja poradzę