Wpis z mikrobloga

#wislakrakow

Tak wszyscy jadą po Wojtkowskim, a gość zagrał moim zdaniem całkiem poprawny mecz i pomimo człapania w końcówce to jego fartownie nie przecięte podanie pozwoliło Brożkowi na asystę
  • 7
  • Odpowiedz
@BigFeet: Powoli się rozkręca, ale mnie osobiście strasznie wgurwia jak on potrafi spowolnić akcję i zacząć kręcić kółeczka. Spokojnie z 6-7 sytuacji w dzisiejszym meczu było gdzie miał obok siebie świetnie ustawionego partnera i robił rzeczy dość irracjonalne. Oby się rozkręcił, musi w każdym razie, bo to na razie jedyny pewniak do składu co by się nie działo xD
  • Odpowiedz
  • 1
@BigFeet
@naavalu Pierwsza połowa słaba, ale w drugiej stało się coś niesamowitego- zagrał kilka razy dobrze. Mam nadzieję, że pod okiem Stolara piłkarsko wydorośleje.
  • Odpowiedz
@BigFeet: Gra lepiej niż w poprzednim sezonie, ale jakby nie przepis o młodzieżowcu nie grałby w pierwszym składzie. Dużo gry na alibi, bardzo mało do przodu, często zagrywa do Bashy, który stoi od niego 2-3 metry, bo nie ma pomysłu na grę.
Tragedii nie ma ale nie jest to poziom ekstraklasowy.
  • Odpowiedz
@wojciech-wwww: No generalnie brak decyzyjności to zawsze była jego największa wada, mam nadzieję że regularna gra może mu dobrze w tej kwestii zrobić a prawda taka że gość technicznie jest naprawdę ok, jakby tak zaczął patrzeć jak gra taki Vukan np to by było super
  • Odpowiedz
@BigFeet: poziom Vukana jest dla niego nieosiągalny niestety. Ciekaw jestem co z nim dalej będzie, w przyszłym sezonie już statusu młodzieżowca mieć nie będzie, jak nie zrobi dużego postępu będzie miał ciężko żeby grać.
  • Odpowiedz