Wpis z mikrobloga

Zwróciliście uwagę, że Boboliano już kilkukrotnie podkreślał, że on żadnych długów nie ma (nie to co knur i struś). Jakoś słabo to widzę biorąc pod uwagę brak ubezpieczenia, rozliczne wizyty na wytrzeźwiałce i w szpitalu, gdzie sobie sam wenflon wyjmował. Nie mówię już o zapłacie podatku, bo nie wierzę, że zapłacił chociaż złotówkę. Pamiętam jak mu zabrali kasę z lajta i z 00jorem się nie rozliczył- wtedy narzekał, że go okradli za mandaty. Odgrażał się, ze będzie kasę puszczał przez czyjeś konto. Jak znam życie to podkreśla, że płaci podatki itd. żeby nikt na niego nie doniósł.Wiecie co z nim zrobić:)?

#kononowicz #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd: Zgadza się. Zresztą pożyczek na pewno nie ma, bo kto by menelowi takową dał bez żadnej umowy o pracę. On całe życie na czarno robił. Może nie całe życie, bo on raczej pracą się brzydzi. W jego przypadku jedna wizyta w szpitalu i już z 2000 zł w plecy. Niestety długów publicznoprawnych w necie nie znajdziemy.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: Niestety nigdy nic nie jest umarzane z urzędu. Żeby coś zostało umorzone moczopijca musiałby o to zawnioskować.On ma raczej podejście - "mam #!$%@?". Na szczęcie takie długi niezbyt często są umarzane, stąd też na pewno ma długi.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: Na szczęście obarczony jest sam zaineteresowany, któremu świadczono usługę w szpitalu. Najstarszy nastolatek w Polsce sam sobie wenflon wyjął i wspominał, że to bardzo drogi hotel, a potem siędziwił, że jak wrócił na leczenie to go nie chcieli przyjąć.
  • Odpowiedz
@tomasz-kotecki: Miałem sytuację że sam nie miałem ubezpieczenia, rozwaliłem sobie łuk brwiowy, byłem na SOR i nigdy nie zapłaciłem, poinformowałem że nie mam ubezpieczenia, wypełniłem wniosek i wsio. Nigdy nic nie zapłaciłem.
  • Odpowiedz
@tomasz-kotecki: Nie, to bylo z 5 lat temu, miałem okres że nie miałem roboty przez 4 miesiące i wtedy pyk wypadek. Pamiętam chyba że ten wniosek co wypełniłem był właśnie o to aby szpital mógł od miasta ściągnąć kase.Ja zresztą poinformowałem że nie mam ubez i kasy aby im zapłacić.
  • Odpowiedz
Przez okres 30 dni od ustania zatrudnienia masz prawo skorzystać ze świadczeń be dodatkowych opłat. Może się zmieściłeś, bo w innym razie płaci sam zaistneresowany. Menela zgarnęli z ulicy, bo było pewnie będąc nietrzeźwym sobie coś zrobił i było zagrożenie zdrowia. Analogicznie na wytrzeźwiałkę też delikwenta nie zabierają dobrowolnie, a zapłącić musi.
  • Odpowiedz
@tomasz-kotecki: Gdzie tak powiedział że nie ma długów? Przecież na którymś gniocie pokazał jakiś papier z peselem i stwierdził potem że nie przejmuje się tym bo i tak nikt na niego pożyczki żadnej nie weźmie bo jest wszędzie pozadłużany.
Za czasów młodego z Olsztyna pieniądze z lajta ze Strusiem w banku mu zablokowali i ich nie odzyskał prawdopodobnie więc prawda jest taka że on długów ma sporo.
Nie wiem jak
  • Odpowiedz
@dizel81: Komornik zabiera wszystko powyżej minimalnej pensji, czyli jakiś +-1600 zł na rękę, może jest tak jak ktoś wyżej pisał, że np. konto na yt ma zarejestrowane na siebie i wypłaca co miesiąc tyle żeby komornik nie miał prawa nic ściągnąć, a donejty są zarejestrowane na matkę lub kogoś innego i faktycznie od nich płaci te 19 % podatku.
  • Odpowiedz