Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jak te dzieci będą się zachowywały w wieku 15-18 lat xD


@dziewczynybeztabu: Cóż, poprzednie generacje jarały się równie głupawymi rzeczami, więc akurat nie widze problemu z tym co to da w przyszłości. Zresztą sam sobie przypomnij co było popularne jak miałeś 10 lat...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: mam kuzyna wiek 9 lat około. Ogólnie zachowuje się jak nieogar, najlepiej tylko oglądać jutjuberow. Niestety starzy nie ogarniaja jakie to zagrożenie, nie chcą się przejmować gowniakiem i potem wyjdzie jakies dziecko neo z tego.

Jeszcze bym zrozumiał jakby grał w te gry ale on ogląda nieskończone serię z nieskończony g gier multiplayer (wszystkie tu są są darmowe jak coś).

Na dodatek mi pokazywał tych jutjuberow. Tak jak napisałem totalnie
  • Odpowiedz
#!$%@? to jestescie wy. Mlodzi ludzie maja tam jakas swoja nisze i potrafia na tym zarobic, dzieciaki maja zabawe bo lubia gry (no niemozliwe, tak jak 90% wykopkow) i wszyscy sa zadowoleni ale wypoki oczywiscie musza wysmiac bo uwazaja sie za lepszych xD


@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Amen kolego.

Oglądają dzieciaki i tyle, jeden koleś ma 1,1mln subów drugi prawie 800k a wchodzi taki jedne z drugim 20 paroletni typek z tagami #danielmagical czy
  • Odpowiedz