Wpis z mikrobloga

@airflame ja nagrywam w 2k, nie wiem jakiś problem? Karta jest dobra u mnie się sprawuje ok, nadpisuje dane bez żadnego problemu. Karta jest do tego stworzona, nie wiem po co zadajesz takie pytanie ? Siedzisz mu w portfelu? Nie jest to rzecz droga moim zdaniem a warto jakościowo kupić lepszą. Nie wiem czy wiesz, ale standardowe karty Sandisk Ultra mogą częściej padać.
@kibellos: v2, 265 zł z banggood, przyszła w 12 dni. Dziś spróbuję zamontować.
@airflame: drwisz, jakby nagrania 1440p 30fps to była jakaś kaszanka nagrywana ziemniakiem/kalkulatorem. Przed zakupem tej kamery długo zastanawiałem się, porównywałem jakość obrazu, detale z innymi modelami, oglądałem wiele testów i wybór padł na nią. Do tej pory jeździ G1WHT i pomimo fullHD i 30fps jest kasza i nie widać blach na nagraniach.
Poza tym, nie pracuję w
@Ritycho
@Glejt
@airflame

Mirki, rzecz w tym, że na autowrzuta.pl był kiedyś taki wykaz kart, także hc i było kilka pozycji o różnych pojemnościach różnych producentów, w tym niestety także Samsung, których nie polecano - nie pamiętam szczegółów, ale domyślam się że pewnie karty padały, lub rejestrator je zażynał, robił coś na kształt bad sektorów, nie dość że nagrania stracone to jeszcze karta do kosza . Chce tego uniknąć. Jestem w stanie
@snwptest: O ile nie jeździsz nocą, to 1080p@30 powinno być w zupełności wystarczające – ja tak nagrywam i jest dobrze (choć głównie dlatego, że z jakichś niezrozumiałych dla mnie przyczyn nie mogę odtworzyć u siebie na komputerze nagrań o większej rozdzielczości, a w nocy i tak A119 nie złapie ci dobrze tablic rejestracyjnych, wersja S dużo lepiej łapie obraz po zmroku.
Pangia - @snwptest: O ile nie jeździsz nocą, to 1080p@30 powinno być w zupełności wys...
@Ritycho kupiłem, 69,90zł. Orientujesz się Mirku czy one są sformatowane i gotowe do pracy po wyjęciu z blistra? Czy dopiero muszę robić jakiś format NTFS lub FAT 32 ??

@Pangia widziałem szczegółowe porównania A119 i A119S i jako że nie jeżdżę i nie potrzebuje żylety w nocy, wybrałem zwykle A119
Orientujesz się Mirku czy one są sformatowane i gotowe do pracy po wyjęciu z blistra? Czy dopiero muszę robić jakiś format NTFS lub FAT 32 ??


@snwptest: A co za problem przeformatować w kompie? Adapter kart SD na USB to koszt dwóch, trzech złotych. Od biedy możesz nawet włożyć ją do smartfona i jego wpiąć do kompa. Ale, o ile pamiętam, są już sformatowane, niemniej jednak i tak warto to zrobić