Wpis z mikrobloga

Jeżeli te drobne błędy to powietrzne taxi Kuchcińskiego, brak leków, zapaść w onkologii, zamykanie szpitali, miliony dla Rydzyka to czas #!$%@?ć z tego kraju bo aż strach myśleć co nie wychodzi na światło dzienne. A to tylko błędy z ostatnich dni. Niestety wielkich osiągnięć nie pamiętam. Chyba, że chodzi o niezmienną sztamę z facetami w kieckach gwałcącymi małe dzieci.
#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #tvpis #bekazkatoli #polityka
szymeg7 - Jeżeli te drobne błędy to powietrzne taxi Kuchcińskiego, brak leków, zapaść...

źródło: comment_7YOEGVs5PARlZdth7dzgiGphFwfoQUM2.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@bledny: Gdyby nie 500+ to nie byłoby żadnego. Ale o takiej sytuacji budżetowej finansiści klasy europejskiej z poprzedniego rządu mogą jedynie pomarzyć. Bo ilekroć dochodzą do władzy zza rogu wyskakuje złowieszczy kryzys, a jak nieszczęśnicy tracą władze zawsze wraca koniunktura. Jak żyć?
  • Odpowiedz
@DodatnieUjemny: Podaj twarde dane to może mnie zawstydzisz. Wiem, że dla wielu redystrybucja wypracowanego PKB do obywateli to koniec świata. Za peło nie było socjalu, nie było zawiści, a kasa szerokim strumieniem płynęła do mafii vatowskiej czy paliwowej. Obecnie mamy najniższy deficyt budżetowy od przynajmniej dwóch dekad, dług publiczny w relacji do pkb niższy niż za poprzedników. Czego ja mam się wstydzić, wstydzić powinna się ekipa Tuska.
  • Odpowiedz
@pawelek2610 Socjał to nie redystrybucja, ale kupowanie poparcia. Można obniżyć podatki. W zamian mamy nowe podatki, rosnące zadłużenie nominalne. Podczas koniunktury xD A co mnie PO obchodzi???? Człowieku Ty masz jakąś obcesje? Mamy najniższy deficyt procentowo, ale NOMINALNIE DLUG SIE ZWIEKSZA, bo budżet rośnie pompowany koniunktura i popytem wewnętrznym. Ale się skończy niedługo zabawa, bo inflacja powolutku rośnie, a koniunktura spowalnia. Wstydzić się powinieneś wypisujac takie bzdury. Jesteś idealnym przykładem, że
  • Odpowiedz
@DodatnieUjemny: Mylisz deficyt budżetowy z długiem publicznym (do zwiększenia którego w ogromnej mierze przykładają się nasze kochane samorządy). Deficyt 10mld jest najniższy nominalnie. Podaj rok budżetowy z niższym deficytem. Żeby była jasność, z pisowskiego socjalu nie mam nawet pół złotego, a do tego wszystkiego dokładam się zapewne w znacznie większym stopniu od Twojej skromnej osoby. Jasne, że PiS przesadza z rozdawnictwem, ale z dwojga złego wole, aby pieniądze trafiły do
  • Odpowiedz