Wpis z mikrobloga

@Kempes: DOKUADNIE. A najbardziej swoich bliźnich homoseksualistów miłością szczerą i bezinteresowną kochają:
Partia Razem, Partia Wiosna, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Komitet Obrony Dmokracji, Ambasady oraz radosne i tolerancyjne ngosy i korpo ( ͡º ͜ʖ͡º)
(pic: skład Marszu D̶u̶m̶y̶ ̶G̶e̶j̶o̶w̶s̶k̶i̶e̶j̶ Równości, Warszawa 2019)
Pobierz h.....i - @Kempes: DOKUADNIE. A najbardziej swoich bliźnich homoseksualistów miłością...
źródło: comment_40Us6YCSm8YboQgWklgInKzjKdqa2dTy.jpg
@norivtoset: jeśli w oficjalnym marszu jakiegoś ruchu biorą udział partie polityczne i jednoznacznie zaangażowane organizacje aktywistyczne, to znaczy że nie chodzi o żadne piękne hasełka, tylko o politykę. Ty co najwyżej dałeś się nabrać, że o te piękne hasełka faktycznie chodzi.
@hlavni_nadrazi: Czyli jak w marszu niepodległości idą ONR, PO, PiS, KOD, Kukiz15 itp i ja w nim tez idę to tez dałem się nabrać na piekne hasełka? jeśli tak to w takim razie o czyj interes chodzi w takim marszu gdzie idą partie w sumie przeciwstawne sobie światopoglądowo?
@norivtoset: marsz niepodległości jest z definicji polityczny i chodzi w nim o pokazanie przywiązania do idei niepodległego państwa polskiego. Marsz równości, to sytuacja w której na mniejszości seksualnej usiadło lewactwo i robi politykę na hasełkach o "tolerancji, miłości i równości dla wszystkich" (z wyjątkiem oczywiście "katoli" i "nacjozwierząt"). Pod tęczową flagą następuje konsolidacja skrajnej lewicy i masz na to dowody na co dzień - ja jak otwieram lodówkę to na mleku