Wpis z mikrobloga

Męczą mnie już te internetowe bezbeki, Peszko protestuje przeciwko bezsensownej czerwonej kartce na koledze z ławki rezerwowych, a w komentarzach same "hehe już nie piję", "Peszko i a-----l iksde". Rozumiem że sam sobie zapracował na swoją opinię, nie tylko piciem, ale też ogólną postawą. Sama go hejtowałam, jak trener go w---------ł do rezerw po tym jak pyskował jednemu z jego asystentów. Ale wrócił do drużyny, na boisku zapieprza, a dzisiaj dobrze się zachował...

#peszko #mecz #ekstraklasa #lechia #facebook
k.....e - Męczą mnie już te internetowe bezbeki, Peszko protestuje przeciwko bezsenso...

źródło: comment_t6L7XjkmBXsSajysMNzgfhiwZFjeuP9L.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogarnij trochę szacunku do zawodników drużyny przeciwnej


@seeksoul: do kogo mam mieć szacunek? xD Do Peszki? xDDDDDDDDDDDDDDDD nie będę miał szacunku do typa, który najpierw kopie lalkę ubraną w barwy rywala co jasno widać na filmie a potem przed całą Polską skomle i próbuje udawać, że "nie nie, ja jej nie kopałem, ja się potknąłem" jest zwykłą rurą, która nawet nie potrafi nawet mieć i bronić swojego zdania.
  • Odpowiedz
@seeksoul: no no :) powiedział kibic klubu oszustów, który nie płaci swoim zawodnikom, a także innym klubom za transfery xD Totalna beka z was oszołomy, że gdyby nie Zagłębie to byście nie mogli nawet w europejskich pucharach zagrać xD Won do B klasy gdzie wasze miejsce, już niedługo
  • Odpowiedz
@seeksoul: hahahaha jasne wyciągaj mi rękę Siemaszki (która była zwykłym błędem sędziowskim) w sytuacji gdy to Lechia była w top5 drużyn, na korzyść której najczęściej mylili się sędziowie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

szkoda czasu na dyskusje z rolmopsowymi przygłupami

ile ty masz lat 5? P--------z coś o szacunku, a nie potrafisz dyskutować na argumenty? Wyzywać to jedyne co potrafisz internetowy chuliganie? Bez krzty klasy ani honoru tak jak cała 7echia i siostry pajszą
  • Odpowiedz
internetowy chuliganie bez argumentów i krzty klasy


@Adams_GA: argumenty się skończyły więc trzeba uciąć dyskusję ¯\_(ツ)_/¯
typowo śledziowe podejście, popieprzyć glupot i sobie pójść ;)
  • Odpowiedz
@seeksoul: mordo ty nie odpowiedziałeś na żaden mój argument tylko piszę:
- Lechia to oszuści, którzy zalegają innym i nie powinni dostać licencji
na co ty:
- OŁEBELEŁEBLEŁEBLE ROLMOPSIE
  • Odpowiedz
- Lechia to oszuści, którzy zalegają innym i nie powinni dostać licencji


@Adams_GA: co mam ci odpowiedzieć skoro to jest zwyczajne kłamstwo i to jest do weryfikacji w 5 sekund w interecie?
ty jesteś jakiś upośledzony, że sobie coś wymyśliłeś i teraz to w kółko powtarzasz? nie ma co rozmawiać z bajkopisarzami

nawet jeśli Lechii pomogli sędziowie to nigdy nie ważyło to na tak ważnych rzeczach jak spadek i utrzymanie - tym bardziej, że sz. p Siemaszko nie przyznał się do zagrania ręki tylko rżnął głupa przed kamerami w C+ - faktycznie, takie same sytuacje, na takie coś mógł wpaść tylko ktoś taki
  • Odpowiedz
co mam ci odpowiedzieć skoro to jest zwyczajne kłamstwo i to jest do weryfikacji w 5 sekund w interecie?


@seeksoul: zieeeeeeeeeeeeeeeeeeew nudne już się robi oranie Cię, żadne wyzwanie intelektualne.
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ekstraklasa/lechia-gdansk/lechia-od-roku-nie-uregulowala-rachunku-za-jaroslawa-kubickiego/5kh7q3c

nawet jeśli Lechii pomogli sędziowie to nigdy nie ważyło to na tak ważnych rzeczach jak spadek
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Kubicki został już zapłacony, no i o czym my tu rozmawiamy ¯\_(ツ)_/¯
po co kłamiesz i ciągle się ośmieszasz - chyba, że chcesz sobie podbudować ego szczekając na wykopie internetowy wojowniku
piszesz głupoty i nawet ich nie weryfikujesz, spojrzenie na tabelę tak cię boli? przyzwyczajaj się, szparka cały sezon na 16. miejscu i ani pozycji wyżej

najgorszy typ tłukowatego kibica, do którego nic nie dociera - znam wielu kibiców
  • Odpowiedz
Kubicki został już zapłacony, no i o czym my tu rozmawiamy


@seeksoul: o tym, że przez rok za niego nie płaciliście i musieliście skomlać Zagłębie o kolejną prolongatę bo UEFA w--------y was z kwalifikacji do europejskich pucharów xD może porozmawiamy też o tym ile czasu wisieliście siano Śląskowi za Milę xD albo piłkarzom za pensje, że aż zorganizowali strajk?

najgorszy typ tłukowatego kibica, do którego nic nie dociera

bardzo ładnie
  • Odpowiedz