Wpis z mikrobloga

Męczą mnie już te internetowe bezbeki, Peszko protestuje przeciwko bezsensownej czerwonej kartce na koledze z ławki rezerwowych, a w komentarzach same "hehe już nie piję", "Peszko i alkohol iksde". Rozumiem że sam sobie zapracował na swoją opinię, nie tylko piciem, ale też ogólną postawą. Sama go hejtowałam, jak trener go #!$%@?ł do rezerw po tym jak pyskował jednemu z jego asystentów. Ale wrócił do drużyny, na boisku zapieprza, a dzisiaj dobrze się zachował...

#peszko #mecz #ekstraklasa #lechia #facebook
Pobierz k.....e - Męczą mnie już te internetowe bezbeki, Peszko protestuje przeciwko bezsenso...
źródło: comment_t6L7XjkmBXsSajysMNzgfhiwZFjeuP9L.jpg
  • 28
ogarnij trochę szacunku do zawodników drużyny przeciwnej


@seeksoul: do kogo mam mieć szacunek? xD Do Peszki? xDDDDDDDDDDDDDDDD nie będę miał szacunku do typa, który najpierw kopie lalkę ubraną w barwy rywala co jasno widać na filmie a potem przed całą Polską skomle i próbuje udawać, że "nie nie, ja jej nie kopałem, ja się potknąłem" jest zwykłą rurą, która nawet nie potrafi nawet mieć i bronić swojego zdania.
@seeksoul: no no :) powiedział kibic klubu oszustów, który nie płaci swoim zawodnikom, a także innym klubom za transfery xD Totalna beka z was oszołomy, że gdyby nie Zagłębie to byście nie mogli nawet w europejskich pucharach zagrać xD Won do B klasy gdzie wasze miejsce, już niedługo
@seeksoul: hahahaha jasne wyciągaj mi rękę Siemaszki (która była zwykłym błędem sędziowskim) w sytuacji gdy to Lechia była w top5 drużyn, na korzyść której najczęściej mylili się sędziowie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

szkoda czasu na dyskusje z rolmopsowymi przygłupami

ile ty masz lat 5? #!$%@? coś o szacunku, a nie potrafisz dyskutować na argumenty? Wyzywać to jedyne co potrafisz internetowy chuliganie? Bez krzty klasy ani honoru tak jak cała 7echia i siostry pajszą xD
@seeksoul: mordo ty nie odpowiedziałeś na żaden mój argument tylko piszę:
- Lechia to oszuści, którzy zalegają innym i nie powinni dostać licencji
na co ty:
- OŁEBELEŁEBLEŁEBLE ROLMOPSIE
xD

po raz kolejny napiszę, wytykasz nam rękę Siemaszki podczas gdy to Lechi częściej niż Arce pomagali sędziowie xD Ale na to już nie odpiszesz nic więcej poza "HEHEHEHE SKOŃCZYŁY SIĘ ARGUMENTY" xD

mam nadzieję, że macie tam jakąś zniżkę dla ludzi
- Lechia to oszuści, którzy zalegają innym i nie powinni dostać licencji


@Adams_GA: co mam ci odpowiedzieć skoro to jest zwyczajne kłamstwo i to jest do weryfikacji w 5 sekund w interecie?
ty jesteś jakiś upośledzony, że sobie coś wymyśliłeś i teraz to w kółko powtarzasz? nie ma co rozmawiać z bajkopisarzami

nawet jeśli Lechii pomogli sędziowie to nigdy nie ważyło to na tak ważnych rzeczach jak spadek i utrzymanie -
co mam ci odpowiedzieć skoro to jest zwyczajne kłamstwo i to jest do weryfikacji w 5 sekund w interecie?


@seeksoul: zieeeeeeeeeeeeeeeeeeew nudne już się robi oranie Cię, żadne wyzwanie intelektualne.
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ekstraklasa/lechia-gdansk/lechia-od-roku-nie-uregulowala-rachunku-za-jaroslawa-kubickiego/5kh7q3c

nawet jeśli Lechii pomogli sędziowie to nigdy nie ważyło to na tak ważnych rzeczach jak spadek i utrzymanie

jak to nie? To, że sędzia Wam pomógł zdobyć trzy punkty, których nie powinniście w 1. kolejce zamiast w 37. cokolwiek zmienia?
@Adams_GA: Kubicki został już zapłacony, no i o czym my tu rozmawiamy ¯\_(ツ)_/¯
po co kłamiesz i ciągle się ośmieszasz - chyba, że chcesz sobie podbudować ego szczekając na wykopie internetowy wojowniku
piszesz głupoty i nawet ich nie weryfikujesz, spojrzenie na tabelę tak cię boli? przyzwyczajaj się, szparka cały sezon na 16. miejscu i ani pozycji wyżej

najgorszy typ tłukowatego kibica, do którego nic nie dociera - znam wielu kibiców Arki,
Kubicki został już zapłacony, no i o czym my tu rozmawiamy


@seeksoul: o tym, że przez rok za niego nie płaciliście i musieliście skomlać Zagłębie o kolejną prolongatę bo UEFA #!$%@?łaby was z kwalifikacji do europejskich pucharów xD może porozmawiamy też o tym ile czasu wisieliście siano Śląskowi za Milę xD albo piłkarzom za pensje, że aż zorganizowali strajk?

najgorszy typ tłukowatego kibica, do którego nic nie dociera

bardzo ładnie siebie