Wpis z mikrobloga

#kolarstwo #tdp #tourdepologne

Polskie kolarstwo redefiniuje zasady utarte od lat. Normalnie wyznaczamy trendy.

Franczak zajął całkiem spoko 8 miejsce wczoraj. Na 99% nikt inny nie będzie miał szans tego powtórzyć z reprezentacji. Masz 6 chłopa do ucieczek. No ok licząc Cieślika na generalkę i poobijanego Kurka to czterech. Co robisz? Posyłasz właśnie sprintera w formie w ucieczkę na płaskim etapie xd

PO CO?
Co lepszego w tym wyścigu ma do roboty Kaczmarek, Rekita czy nawet Pater, niż ściganie się z Planetem na lotnych sprintach?
Kto to kurła wymyślił i co sobie myślał?

Jeśli to dlatego bo Franczak z Planetem da radę a Kaczmarek nie dał to ja nie mam pytań.
  • 18
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Nie wiedziałem, czy śmiać się, czy płakać, jak to zobaczyłem...Bo oni sobie #!$%@? ustalili, że wczoraj jadą na Franczaka, a dziś na Paterskiego xD

Wyobrażacie sobie taką akcję w poważnym zespole?
  • Odpowiedz
@rooger: podobnie jak z Movistarem - takich rzeczy nawet w ProCycling Manager nie robiłem :P

PS. Domin czy ktoś to nawet mówił ze dziś to Paterski ma założony duży blat. Nie wiem czy się rano pomylili, czy może tylko 1 mają w reprezentacji z 56 zębami i ciągną zapałki? Nic mnie nie zdziwi.
  • Odpowiedz
@rooger: w takim razie 7 etapów, 7 ludzi, jutro będzie sprintował Kurek albo Rekita, zobaczysz ;) a na Podhalu Rutek będzie pomagał Cieślikowi a nazajutrz odwrotnie bo ustalone ;)

btw Rutkiewicz złapał jakieś sekundy w plecak dziś, przynajmniej nie będzie #!$%@? że jedzie generalkę
  • Odpowiedz