Wpis z mikrobloga

185 946 + 414 = 186 360

Ok, od razu zaznaczam, że to wynik mojego Niebieskiego :)
Sam nie ma konta i zgodził się, żebym dodała w jego imieniu.
414 km przejechał sam, całkiem sam! Udało się dopiero za trzecim razem - za pierwszym było koszmarnie gorąco, aż w pewnym momencie zrobiło się niebezpiecznie. Za drugim razem po ponad 300km wybuchła mu opona. Ale za trzecim razem się udało :):)
Zaraz chyba pęknę z dumy :D

#rowerowyrownik #szosa
Pobierz Nordri - 185 946 + 414 = 186 360

Ok, od razu zaznaczam, że to wynik mojego Niebies...
źródło: comment_EJEVkhg0H25LhGSikvUsA73DBQlPZC9c.jpg
  • 14
@rissah: Dzięki, pogratuluję! On bardzo rozsądny jest w tych sprawach i właśnie bardzo zwraca uwagę na nawodnienie/dostarczenie kalorii. Każda dłuższa trasa jest planowana, analizowana właśnie pod tym kątem - żeby było przyjemnie i bezpiecznie.
@rokee: Nie ma to jak miłe słówko :D
Owszem, ma pieroga w Warszawie i powiem Ci że tego pieroga znam od lat. Ba, nawet od urodzenia.
A na południu ma rodzinę, a tak się składa, że ten pieróg przyjechał razem z nim na południe (samochodem) bo jechaliśmy po bąbelki. I spotkaliśmy się na trasie na obiad, więc nawet w połowie drogi był ten pieróg! Omujborze.jpg
A i owszem cieszę się że
@tusk: Jest dzikiem, jest. Ale jest też świadom, że dużo pracy przed nim.
W przyszłym roku chciałby max dystans na Tour de Silesia (ja to się na setkę przejadę :D). I chciał Piękny Wschód albo Zachód. I widzę, że myśli o Wiśle 1200.
Jest wytrzymały i silny i zdeterminowany, chociaż na jeżdżenie czasu mało.
A Twój kryzys ze 130 doskonale rozumiem, bo sama taki przeszłam nie raz i nie dwa. Moje
@Nordri: gratuluję wyniku chłopakowi i nie to że mam ból dupy ale zmień się na niebieski pasek, psujesz statystyki innym różowym które faktycznie same wykręcają kilometry, też znam kogoś kto przejechał 200, 300, 400, 500, tak że ten
@solimoes: nie muszę chyba zmieniać na niebieski pasek? To była jednorazowa akcja, wszystkie pozostałe kilometry które dodałam są moje. I wszystkie następne będą moje.
Jeśli to problem jakikolwiek, to można te kilometry policzyć (ktoś to robi?) za moje, bo wielu, wielu swoich treningów nie dodałam. I te 400 by się uzbierało z palcem w nosie.
@Nordri: a ja nie zgadzam się z @solimoes: - IMO nie musisz zmieniać paska na niebieski. ALE jeżeli to nie Ty przejechałaś to nie powinnaś tego wrzucać, psujesz staty na rr.adammik.eu . Jeżeli ktoś chce się tym pochwalić to niech osobiście ze swojego konta wrzuci.
@dymel: ok ok. Biję się w piersi. Nie wiedziałam, że ktoś to zlicza.
Tak jak napisałam, to była jednorazowa sprawa i więcej tak nie zrobię.
Dzięki za uświadomienie ()