Wpis z mikrobloga

@Maudee: Ale ja nic nie widze bo nie śledze ani nigdy nie śledziłem, nie wiem o co chodzi z pijanym. Ale jak są głosy że jest #!$%@? to cos jest na rzeczy, nie uwierze w sumie że tam nie pije xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@josedra52: domyślam sie bo co roku polityczne #!$%@? jest, szkoda ale chyba zawsze polityka będzie mieszana do wszystkiego... A ja mam w dupie obie wasze Polski :-)
  • Odpowiedz
@slane: @josedra52: widzę ze co roku coraz większej ilości ludzi przestaje odpowiadać to jak się zachowuje Jurek - i bardzo dobrze, bo o ile sam Woodstock jest piękny, byłem dwa razy - to on takim ciagle politycznym gadaniem psuje mi ten festiwal, i znam przynajmniej jedną osobę którą to zraziło do tego stopnia ze już nie pojechała nigdy na wooda.
  • Odpowiedz
@skyfire: @poprostuMarcin: on co roku mówi, żeby nie wprowadzać polityki na Woodstock i co roku sam #!$%@? o tym i podjudza wojnę. To pierwszy Woodstock jakiego kompletnie nie oglądałem, po prostu nie mogę patrzeć na tego człowieka.
  • Odpowiedz
@Dawisek: przecież on tak samo #!$%@? z WOŚP XD niby nie jest polityczne, festiwal też nie, a sam za każdym razem zaczyna ten temat i #!$%@? takie rzeczy
  • Odpowiedz