Wpis z mikrobloga

Byszczoch typowy cieć z wioski który nasłucha się pseudo gangsta hip hopu od frajerów z dużych miast i myśli że pana boga za nogi złapał. Uważa się za lepszego od Magicala a tak naprawdę wszystkich w około wpędza w alkoholizm, ojca, wujka, kolegę Siwego. Fałszywe ścierwo jakich mało, typowy prawilniak z pseudo zasadami TFUUU. Ja mam ojca alkoholika ale nigdy bym się z nim nie napił. bo takie mam zasady, wiem że jest chory.
#danielmagical #patostreamy
  • 8
@StraponPrawilnosci: piszesz to serio?
To wpedzanie w alkoholizm.
Bo mi się wydaje, że on pije bo w domu zanim dorosl to wszyscy pili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No jest wieśniakiem, pozerem i śmieciem, ale bez przesady, że to on tych meneli wciągnął w chlanie.
Jak masz w domu alkoholika to zawsze masz dwa wyboru.
Albo ty będziesz gorszym alkoholikiem, albo nie będziesz nim wcale.
@StraponPrawilnosci: chłopie. Mieszasz teraz dwa pojęcia.
To że ktoś nie pije ze swoim ojcem to jedno.
To że ktoś kogoś wciąga w alkoholizm to drugie.
Ty napisałeś to tak jakby oni wszyscy byli świeci o nie pili alko a byszczoch ich wciągnął do chlania i to on ich wpedzil w chorobę.
Z tym się nie zgodzę. Z tym że jest to patologia jak najbardziej.
@xxTymczasoweKontoxx: Po prostu miech się typ nie wywyższa nad Magicalem bo jest taki sam jak on, czerpie korzyści z alkoholizmu najbliższych. Bystrzak uważa się za niezwykle mądrego a to zwykła obłudna pała do lania, taka jest prawda. Robi to samo co Magical, z tym że Magical to znacznie większa patola w rodzinie, i typ nie wie jak by się zachował na miejscu Magicala. Mając matkę Gochę... Każdemu jest łatwo się wywyższać
@StraponPrawilnosci: nie oglądam go juz z rok. Nie wiem co on tam #!$%@?.
Każdy patus to patus. Nie ma sensu brać do siebie albo reagować emocjonalnie na to co mówi taki gural, byszczoch czy rafonix. Bo każdy z nich zwyczajnie będzie pieprzyc farmazony.
Filozofowie życia to to nie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)