Wpis z mikrobloga

akoś 2 tygodnie temu dostałbym mandat za to że siedziałem na rowerze i odpychałem się lekko nogą.


@ciemny_kolor: może SOK... bo ochrona raczej mandatów nie wystawia,a SOKIŚCI to tępe, znudzone dzidy. Sam Fabryczny, no cóż pustostan - kontynuując szyderę kolegi wyżej mógłbym tylko dodać, że ochrona pilnuje, żeby znowu mocz na peron nie leciał (taka ciekawostka: pękła rura i na pisuarze było napisane, żeby nie używać bo kapie na peronie XD)
@Kapitan-Planeta: już pomijając takich służbistów, to właśnie dziwi mnie ze władze miasta nie zainwestują aby otworzyć tam Maka, Burgera czy jakieś inne knajpy. Miejsca tam jest od cholery, już nawet wawa wschód czy zachód mają Maki, Costy i inne kawiarnie. A na Fabrycznym jedno Coffe and Go i kiosk XD A terenu tyle ze trzy centra handlowe można tam otworzyć.
@ciemny_kolor: Ale tam nikomu nie po drodze... pociągów mało, stacja końcowa, przystanek MPK beznadziejny i daleko. Nic jedzeniowego by się nie utrzymało, do tego co jest to pewnie dopłacają. Kiedyś na starym dworcu były budy jedzeniowe, gdzie wszyscy chodzili na kacu, albo na koniec imprezy, teraz ma być nowocześnie, elegancko, a jest pusto.