Wpis z mikrobloga


2019-07-28 14:20:00
Hongkong, odszedł Hongkong Sorting Center.
2019-07-28 07:30:00
Hongkong, przybył do centrum sortowania Hongkong.
2019-07-27 20:00:55
ShenZhen, wysłany do centrum sortowania HongKong.
2019-07-27 11:00:00
Wyjazd w Centrum Sortowania Lokalizacja Magazynu.
2019-07-23 14:25:23
Wydrukowano etykietę wysyłkową.
2019-07-23 12:56:56
Zamówienie utworzone.
2019-07-22 18:53:08

A jak tam Wasze zamówienia z #gearbest #priorityline #dpd ruszyło sie coś u nich czy się jeszcze #!$%@?
Wolam @GearBest_Polska aby skontaktować się z supportem XD
I @AliPaczka bo u niego Wydrukowano tylko etykietę ale umie magicznie ruszyć trackingi
  • 16
lol tyle co czekacie to nic,,, ja zamowiłem 9 lipca i dalej mam że paczka w BUD


@black_fort: Nie licytujmy się ( ͡° ͜ʖ ͡°). Śmiało możemy przyznać że nawet tydzień bez zmiany statusu to jakiś żart. Do tego dochodzi zlewnie sprawy przez gearbest. I nie wiadomo o co chodzi.
@Koniasz ja powiem tylko tyle: przez 2 lata zamówiłem mnóstwo rzeczy na aliexpress i NIGDY nie miałem tak długiej dostawy. Zamówiłem coś na gearbest pierwszy raz i takie jaja... najgorsze jest to że nikogo od nich to nie obchodzi.. mnie jako klienta to już na pewno stracili i bedę odradzał każdemu
ruszyło się coś u Ciebie? u mnie też paczka wisi w BUD od 25.07


@kurpian: Dalej cisza. A miałem nadzieję że się coś ruszy bo parę dni temu ktoś wrzucał status gdzie bud miał 24 i ruszyła jego przesyłka. To myślałem że moja ruszy następnego dnia czy coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jedziemy na tym samym wózku a może raczej kontenerze. Może coś w poniedziałek ruszyc( ͡º ͜ʖ͡º)


@kurpian: Wątpię a gearbest ośle prącie w 4 litery za olewanie sprawy.
@Koniasz rozmawiałem na live chacie z GB, ale to takie lanie wody wszystko jest. Zapewniają, że wszystko jest ok i paczka dojdzie - kiedyś...( ͡° ʖ̯ ͡°)
jedziemy na tym samym wózku a może raczej kontenerze. Może coś w poniedziałek ruszyc( ͡º ͜ʖ͡º)


@kurpian: właśnie mi się pojawił status.
Port of Destination BUD, Customs clearance processing complete.
2019-07-31 13:00:00 czyli coś się tam działo od 25( ͡° ͜ʖ ͡°)