Wpis z mikrobloga

@black_fort: Ja zawsze pisze po angielsku na gearbescie, oni walą wszystko translatorem, więc przy tłumaczeniu z polskiego na angielski nieraz cyrki wychodzą.
  • Odpowiedz
@hatam minął ponad miesiąc, ale nie zamierzam czekać, bo mnie oszukują, paczka jest ciągle w chinach i prawdopodobnie zaginął kontener, bo tylko zamowienia z tego dnia co moje do tej pory nie dotarły, kazdy kto zamawiał pozniej juz od dawna ma
  • Odpowiedz
@black_fort: Ok, powodzenia.
U mnie zawsze było tak, że przed upływem 60dni nawet nie chcieli ze mną gadać, a po upływie 90dni sprawa była przedawniona, co wynika z regulaminu sklepu. Nie wiem, czy Paypal nie stanie po stronie sklepu, bowiem kupując na gearbescie zgadzasz się z ich regulaminem.
  • Odpowiedz
@black_fort: jeżeli utkneła Ci 14.07 w BUD to ja to spróbuje w Poniedziałek ogarnąć. Jak nie będą mnie chcieli obsłużyć to użyje mojego jednego kontaktu powiązanego z Gearbest i spróbuje tę sprawę ogarnąć wam wszystkim.
  • Odpowiedz
@black_fort: @Qkret: @jkbck: @MrocznyNelu: @alalbert: Nic nie może zrobić, bo ona jest od marketingu, ale też spróbuje w Pon wpłynąć na sprawe w firmie ale nie wie ile to da bo mają tam bajzel i sama nie wie kto jest kim. Podajcie mi swoje trackingi i order number na PW. W BangGood mają w uj większy porządek z tym, ale tam z kolei uje pracują i mają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AXYZE: Mój telefon dotarł 08.08, wysłany 23.07. W momencie doręczenia chiński tracking pokazywał nadal Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport. Dopiero teraz pojawiły się nowsze wpisy ze wcześniejszymi datami.
  • Odpowiedz