Wpis z mikrobloga

@Harmonia: nie wiem co ma mój rzekomy niski iloraz inteligencji do twojego połyku, ale sam się tu pchasz z jakimiś idiotycznymi obrazkami, a potem płacz, że ktoś nazywa rzeczy po imieniu. Wydupiaj na czarną, jeśli nie umiesz normalnie dyskutować, albo poszukaj sobie kogoś równie inteligentnego, z którym będziesz mógł się wymieniać śmiesznymi obrazkami.
@Harmonia: Ale że przeszkadza ci rasa czy ogólnie psy? Bo jak rasa to zamiast wytykać komuś braki inteligencji to sam się doedukuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sesesesese: typowe myślenie ludzi, którzy niewiele wiedzą o rasie, albo chłoną jak gąbka wszystkie informacje z mediów. Pierwszego psa w typie TTB nabyłam w 2007 roku, od tamtej pory obracam się głównie wśród tych psów. Żyję, mam obie ręce, obie nogi, nietkniętą twarz i mało tego - nigdy żaden nawet nie próbował mnie zaatakować. Odkąd mam Lenę, kilka razy do roku jeżdżę na różnego rodzaju wydarzenia poświęcone TTB - jw.
W
@matra ile ty masz lat że w dyskusji na temat rasy podajesz swoje pojedyncze doświadczenie? Jak będziesz starsza to może zrozumiesz że ze zdarzeń pojedynczych nie wyciąga się wniosków ogólnych. Tak, rasy TTB są agresywniejsze i statystycznie niebezpieczne i to jest fakt. A twoje odczucia i doświadczenia z twoim psem tego nie zmieniają.