Wpis z mikrobloga

Niedawno pewien wykopek (usunął już konto) znalazł bardzo ciekawą informacje odnośnie sylwestrowego odcinka specjalnego miodowych lat (nie tego ze swiata według kiepskich). Poszedłem za ciosem i zapytałem oto na forum Artura Barcisia, niestety sprostował, ze nie było takiego odcinka. Co ciekawe długo długo przed wpisem tego wykopka mój znajomy który był na spektaklu jednego z odcinków wspomniał o nieudolnym odpalaniu petardy przez Norka, byłem ciekaw i napisałem w tej sprawie do Pana Artura na facebooku i jakoby potwierdził, że taka scena miała miejsce. Może ktoś wie coś więcej?
#miodowelata #seriale
janke_s - Niedawno pewien wykopek (usunął już konto) znalazł bardzo ciekawą informacj...

źródło: comment_iZ2nO3ZgNs30dHwd4hiUGOXzrEUiDlsY.jpg

Pobierz
  • 10
A może nie chodziło o fajerwerki, ale o zimne ognie? Bo w 13 odcinku #miodowelata (Przed pierwszą gwiazdką) faktycznie Norek wraz z Danką wchodzą z zimnymi ogniami i machają nimi nad głowami Alinki i Karola. No bo fajerwerki? No jak? W publiczność w teatrze by puścił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marta-migal: bardzo możliwe i dlatego mógł coś kojarzyć Pan Artur z ''odpalaniem'' ale nie dawał głowy, choć kolega upiera sie, że były to na pewno jakieś petardy. Przez wszystkie odcinki dochodzi do różnych ''niebezpiecznych'' sytuacji, palący sie piekarnik, strzały z broni i jeszcze pare innych, więc i petarda nie byłaby dużym zaskoczeniem. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości co do istnienia tego odcinka sylwestrowego napisałem do Pana Macieja Wojtyszko, Doroty Choteckiej, Cezarego Żaka