Wpis z mikrobloga

@adeda: chodzi o bieg OCR czyli jakis spartan ultra i podobne?
To sugeruje cos z tego https://www.decathlon.pl/C-1050921-buty-trailowe/N-516002-płec~damskie

Problem jest taki, ze duza amortyzacja oznacza zwykle duza wage, co nie raczej nie jest ulatwieniem jesli chodzi o pokonywanie przeszkod. Z drugiej strony trailowe, bo pewnie bedzie woda/bloto i inne wynalazki na trasie, czyli przyczepnosc ci sie przyda.

Nie wiem tylko czy jest sens na ocr brac nowe buty.Jesli ktos zamierza cisnac 50+
@purplehaze dokładnie tak. Chodzi o tego typu biegi. Nie martwię się raczej pokonywaniem przeszkód, tylko samym dystansem i biegiem. Owszem mam stare buty w których biegam juz dłuższy okres czasu, jestem z nich zadowolona, ale zdaje sobie sprawę że nie nadają się one niestety na dystans ultra, tylko raczej do 20-25km :(
@adeda: to nie wiem czy cos sensowniejszego, w podobnej cenie lub taniej, niz te kalenji znajdziesz.
Ewentualnie jesli nie potrzebowalabys bieznika, mozna by szukac mocno amortyzowanych zwyklych asfaltowek.
Czesto w factory outletach jest outlet asicsa i tam mozna znalezc mocno amortyzowane buty dosc tanio.
Jesli masz w swoim miescie tk maxx, mozesz podejsc i sprawdzic co maja, ostatnio, na facebooku widzialem damski model salomonow trailowych za 199zl. Niestety nie pamietam dokladnie
@adeda ja 30km OCR przelecIalem w all terrain super reebok z praktycznie zerową amortyzacją i faktycznie nieco jej brakowało. Zgaduje że szykujesz się na Spartan ultra w Krynicy, najwięcej osób widziałem na dłuższych dystansach w inov8 (różne modele) - pod ultra dość dobrze amortyzowany jest bodajze model 260 :) lepiej amortyzowane buty zazwyczaj sa cięższe, nasiakają i po wyjściu z wody jest problem - przemyśl temat i koniecznie przetestuj przed startem :)
@adeda no to faktycznie - na 50km się nie nadają :) tak jak pisałem - najwięcej osób na dłuższych leci w inov8, sporo w Salomonach speedcrossach i jeśli budżet pozwala to coś z tego bym wybrał :)