Wpis z mikrobloga

@Danieru: W latach 80 tych Japończycy stworzyli wyjątkowe auto Hondę CRX. Z silnikiem 1,6 150 KM i 7 sekundami do setki, #!$%@?ło BMKi, Mercedesy w swojej klasie a o Szmelcwagenach i Oplach nie wspominając. To było auto wyjątkowe i godne.
Około 25 lat później Japończycy stworzyli #!$%@? potworka którego reklamowali jako następcę CRX #!$%@?ąc silnik 1.5 z niecałymi 140 końmi i 9 sekundami do setki, którego objeżdża Skoda Fabia ze 125
@Anal_i_zator
Nie zesraj się xD

Nie widziałem nigdzie, żeby mówili że to następca, tylko że wzorowali się na CRX. Kurde, świat poszedł do przodu i nie zrobisz auta ważącego 800-900kg. CRX było pudełkiem po butach na kołach + ciut mocniejszy silnik.
@Danieru:
Martw się o swoje sranie a nie moje, bo to ty nie będziesz w stanie wyprzedzić skody fabii. Może w Dacią logan powalczysz.
To że nie widziałeś to nie znaczy że tak go nie pozycjonowali. Mówili choćby w Detroit na targach że CRX jest protoplastą CRZa.

Kurde, świat poszedł do przodu


No własnie #!$%@?, świat poszedł do przodu a nie widać tego po tym silniczku słabszym niż to robili w
@Anal_i_zator Ja go już od jakiegoś, krótkiego, ale jednak, czasu posiadam i jestem zadowolony, a na osiągi nie narzekam. Jako miejski bolid się sprawuje mega, w trasie też daje radę. Nie pytałem o opinie o aucie przecież. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Edit.
A no i nie jedna skoda fabia, czy nawet range rover mnie nie zrobiła póki co. Wiem, że Japończycy aktualnie nie robią super szybkich aut. No
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danieru: skoro posiadasz, to powiedz mi proszę, jak jest z miejscem w środku, konkretnie chodzi mi o miejsce dla kierowcy, czy zamieszczę się tam mając 187 cm wzrostu? Myślę o crz jako bazie do wsadzenie k serii i zrobienia fajnego #!$%@?, ale jest ich tak mało, ze nia mam okazji na żywo sie przymierzyć, a ta honda jest dla mnie pięknym autem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danieru: no i pięknie, na nowy sezon będę robił crz :)
Powiesz cos więcej ogólnie o jakości, bezproblemowo jak w Hondzie? Jak z kosztami? Jak spasowanie elementów? Ile trzeba wyłożyć za ładna sztukę?
@Mjestem Po prawie dwóch latach użytkowania wymieniałem olej, i opony. Spasowanie i wygoda chyba jak to w Japończykach - niby spoko, ale jak posiedzisz w BMW kolegi to różnice zauważysz. (dopiero teraz zauważyłem, że nie odpisałem xD)

A no i ja dałem 27k. Myślę, że koło tego można znaleźć coś dobrego. Chociaż bywa różnie, bo strasznie mało jest ofert sprzedaży i w podobnej cenie pamiętam, że oglądałem straszną padakę...